Welcomhotel by ITC Hotels, Tavleen, Chail
- Jungle Bhalawag, Kufri-Chail Road Near Janedghat Shimla 173217 IN
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 65
- Hotelketen :
- Welcomhotel
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij Welcomhotel by ITC Hotels, Tavleen, Chail in Shimla, bevind je je in de bergen, op slechts 4 min. lopen van Chail Wildlife Sanctuary en op 7 min. lopen van Kumbh Shiv Stone Temple. Dit resort in luxe stijl ligt op 37,5 km van Mall Road en op 2,8 km van Chail Palace.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 65 individueel gemeubileerde kamers met een minibar en een smart-tv. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers hebben elk diepe baden en designer toiletartikelen.
Algemene voorzieningOntspan met massages en lichaamsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een sauna, fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit resort zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
RestaurantGeniet van een maaltijd bij WelcomCafe Monal of blijf lekker op je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice van dit resort. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}