Hôtel Le Verger
- 14 Rue Du Port Pichard Saint-Laurent-Nouan 41220 FR
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gästrecensioner
- Karta
- Hotellets faciliteter
- Hotellinformation
- Hotellregler
Rumstyp Bokningar {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Rumsfaciliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Rumstyp Villkor {{rateColumnTitle}} Bokningar {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betala senare!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Rumsfaciliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wi-fi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrum :
- 17
Översikt
LägeLäs MerHôtel Le Verger ligger i Saint-Laurent-Nouan bredvid en golfbana, en 8 minuters bilfärd från Golf de Ganay. Detta hotell med golfbana ligger 14,1 km från Slottet i Chambord och 10,3 km från Château de Chantecaille.
HotellrumKänn dig som hemma i ett av de 17 rummen med platt-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Badrummen har gratis toalettartiklar och hårtorkar. På rummet finns skrivbord och fläktar. Städning erbjuds dagligen.
Bekvämligheter på anläggningenHär får du tillgång tilll hyrcyklar och kan njuta av utsikten från terrassen och trädgården.
RestaurangHôtel Le Verger har en snackbar/deli där gäster kan köpa nåt gott att äta. Avsluta dagen med en drink på boendets bar. Frukostbuffé serveras på vardagar mellan 07.00 och 09.30 och på helger mellan 07.30 och 09.30 mot en avgift.
Övriga bekvämligheterAvgiftsfri parkering erbjuds på plats.
- {{specialAmenity}}
Recensioner
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} recensioner{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renlighet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellets faciliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotell information
Hotellregler
{{ title }}
Stäng{{content}}