Apartments zum Schloss
- Morgenitzer Berg 3 Mellenthin 17429 DE
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Karta
- Hotellets faciliteter
- Hotellinformation
- Hotellregler
Rumstyp Bokningar {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Rumsfaciliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Rumstyp Villkor {{rateColumnTitle}} Bokningar {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betala senare!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Rumsfaciliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wi-fi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrum :
- 8
Översikt
LägeLäs MerApartments zum Schloss ligger i Mellenthin, ett stenkast från både Öarna i Östersjön och Usedom naturpark. Detta lägenhetshotell ligger 20,4 km från Swinoujscie strand och 0,4 km från Wasserschloss Mellenthin.
HotellrumKänn dig som hemma i ett av de 8 rummen som har kök med spishäll och mikrovågsugn. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en LED-tv med satellitkanaler erbjuder all underhållning du behöver. På rummet finns skrivbord och separata sittutrymmen; spjälsängar (avgift tillkommer) finns på begäran.
Bekvämligheter på anläggningenNjut av utsikten från deras terrassen och trädgården, och dra nytta av deras en souvenirbutik eller tidningskiosk.
RestaurangApartments zum Schloss har en livsmedelsaffär/närbutik där gäster kan köpa nåt gott att äta.
Övriga bekvämligheterGäster har tillgång till bland annat dator, expressincheckning och expressutcheckning. Parkering (avgift tillkommer) erbjuds på plats.
- {{specialAmenity}}
Recensioner
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} recensioner{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renlighet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellets faciliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotell information
Hotellregler
{{ title }}
Stäng{{content}}