Hotel Palma Real
- Km 20 Carretera La Ceiba Trujillo Jutiapa AT1100 HN
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gästrecensioner
- Karta
- Hotellets faciliteter
- Hotellinformation
- Hotellregler
Rumstyp Bokningar {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Rumsfaciliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Rumstyp Villkor {{rateColumnTitle}} Bokningar {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betala senare!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Rumsfaciliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wi-fi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrum :
- 160
Översikt
LägeLäs MerHotel Palma Real ligger i Jutiapa och placerar dig 24,5 km från Cuero y Salado viltreservat och 31,5 km från Parque Nacional Pico Bonito. Detta hotell med all-inclusive ligger 24,2 km från D’Antoni Golf Club och 25 km från La Ceiba Stadium.
HotellrumKänn dig som hemma i ett av de 160 luftkonditionerade rummen. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Privat badrum med badkar eller dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. På rummet finns telefon, gratis flaskvatten och mörkläggningsgardiner.
Bekvämligheter på anläggningenÖva på swingen på golfbanan eller lägg dig och sola på den privata stranden. Boendet har även gratis wi-fi, conciergetjänster och en souvenirbutik eller tidningskiosk. Gäster kan enkelt hoppa på boendets buss (avgift tillkommer) som rör sig inom ett område på 20 km.
RestaurangHotel Palma Real har en restaurang som serverar gäster underbar mat. Koppla av med en drink på boendets bar vid poolen eller en av 3 barer/lounger.
Övriga bekvämligheterGäster har tillgång till bland annat business-service, gratis dagstidningar i lobbyn och reception (öppen dygnet runt). Planerar du ett event i Jutiapa? På detta hotell finns det event- och konferensutrymmen på upp till 900 kvadratmeter, däribland konferenscenter och 4 mötesrum. Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift (tillgänglig på begäran), och avgiftsfri parkering finns på plats.
- {{specialAmenity}}
Recensioner
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} recensioner{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renlighet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellets faciliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotell information
Hotellregler
{{ title }}
Stäng{{content}}