Aiden by Best Western Velbert
- Jupiterstrasse 11 Velbert 42549 DE
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 110
- Hotelketen :
- Aiden
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij Aiden by Best Western Velbert bevind je je in het hart van Velbert. Baldeneysee en Bergisches Land liggen op een kwartiertje rijden. Dit hotel ligt op 11,7 km van Villa Hugel en op 17,1 km van Neanderthal Museum.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 110 kamers met espressoapparaten en een smart-tv. Op je kamer heb je een tv met digitale zenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een (laptop)kluis en gratis mineraalwater en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.
Algemene voorzieningMaak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.
RestaurantGeniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs businesscentrum en een snelle incheckservice. Dit hotel beschikt over 8 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}