The Winery Hotel, WorldHotels Crafted
- Rosenborgsgatan 20 Solna 169 74 SE
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 184
- Hotelketen :
- World Hotels BW
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij The Winery Hotel, WorldHotels Crafted bevind je je in het hart van Solna, op 4 min. rijden van Mall of Scandinavia en op 10 min. van Stadhuis van Stockholm (Stockholms stadshus). Dit hotel in luxe stijl ligt op 7,6 km van Solvalla Loppis en op 7,6 km van Koninklijke Opera.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 184 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Algemene voorzieningLoop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een wijnmakerij, een healthclub en een buitenzwembad niet mis. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en hulp bij uitstapjes/tickets.
RestaurantStil je honger bij Terreno Kitchen, een van de 2 restaurants van dit hotel. Ontspan met een lekker fris drankje van een poolbar of één van de 2 bars/lounges. Op werkdagen wordt er gratis een uitgebreid ontbijt geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 11.00 uur.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Dit hotel beschikt over 6 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}