La Joya Sayulita
- Av. Playa Escondida #6 Sayulita 63734 MX
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 14
Hoteloverzicht
LiggingMeerWanneer je verblijft bij La Joya Sayulita in Sayulita bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van San Pancho Nayarit Markt en Sayulita Strand. Dit hotel bij het strand ligt op 19,1 km van Playa Bucerías en op 28,6 km van Strand van Nuevo Vallarta.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 14 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Algemene voorzieningZoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Dit hotel heeft ook gratis wifi en conciërgeservices.
RestaurantGeniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een waterkoeler. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}