Hotel Emperor Palms at Karol Bagh
- 15 A-7, W.E.A., Karol Bagh Opp New Bloom School near Metro Stn New Delhi 110005 IN
- Tel. 866 430 2692
- Mijn boeking
- Klantenservice
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Controleer beschikbaarheid voor Hotel Emperor Palms at Karol Bagh
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}Hotel Emperor Palms at Karol Bagh
Ligging▼ MeerJe bevindt je centraal in New Delhi als je verblijft bij Hotel Emperor Palms at Karol Bagh. BLK Super Speciality Hospital en Sir Ganga Ram Hospital liggen op een kwartiertje lopen. Dit hotel ligt op 3,5 km van Tempel Laxminarayan en op 4,3 km van Gurudwara Bangla Sahib (Sikh-gebedshuis).
KamersDoe of je thuis bent in één van de 28 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Je bed met pillowtop matras komt met lakens van Egyptisch katoen. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben designer toiletartikelen en haardrogers.
Algemene voorzieningDe accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Andere kenmerken van dit hotel zijn winkels ter plaatse, huwelijksservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
RestaurantBij emperor, een restaurant gespecialiseerd in internationale gerechten, wordt lunch, diner en brunch geserveerd. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de 24-uurs roomservice. Ontmoet andere gasten en geniet van een gratis receptie. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 09.00 uur tot 10.00 uur.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs businesscentrum en een snelle incheckservice. Een conferentiecentrum en een vergaderruimte zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Er is een shuttleservice vanaf de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.
Hotel Kamers : 28
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Meld u aan voor de nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van nieuws en speciale aanbiedingen!
Uw bericht is verzonden.
klik hier om naar onze homepage terug te gaan.- Hotel reservations
- Hotelreservierungen
- Réservations d'Hôtels
- Prenotazioni Alberghiere
- Reservas de Hoteles
- Reservas de Hotéis
- Hotelreserveringen
- Reserves d'hotel
- Ξενοδοχειακές Κρατήσεις
- Rezerwacje hotelu
- Бронирование отелей
- Rezervace hotelu
- ホテル予約
- 酒店预订
- Hotellbokningar
- Hotellreservasjoner
- Hotelin varaukset
- Otel rezervasyonları
- Hotelreservationer
- Rezervări
- Хотелски резервации
- Hotel foglalások
Copyright © 2001 - 2026 HotelsOne. Alle rechten voorbehouden.
{{ title }}
Sluiten{{content}}{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}