Ringhotel Schlossberg Neustadt
- Ernst-Thälmann-Straße 62 Neustadt 07806 DE
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 31
- Hotelketen :
- Ringhotels
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij Ringhotel Schlossberg Neustadt bevind je je in het hart van Neustadt, op 4 min. rijden van Orla en op 14 min. van Thüringer Schiefergebirge-Obere Saale Natuurpark. Dit hotel ligt op 16,3 km van Leuchtenburg en op 28,2 km van Badewelt Waikiki.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 31 kamers met een minibar en een lcd-televisie. Je bed met pillowtop matras komt met luxe beddengoed. Op je kamer heb je een tv met kabelzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Algemene voorzieningPlezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Dit hotel bevat ook gratis wifi, winkels ter plaatse en huwelijksservices.
RestaurantDit hotel heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een computerstation, gratis kranten in de lobby en meertalig personeel. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Vervoer vanaf het treinstation wordt gratis voorzien.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}