Le Quinte del Bellini
- Via Vincenzo Bellini 40 Napels 80135 IT
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- {{specialAmenity}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij Le Quinte del Bellini bevind je je in het hart van Napels, op 10 min. lopen van Museo Archeologico Nazionale di Napoli en Spaccanapoli. Deze bed & breakfast ligt op 0,9 km van Via Toledo en op 3 km van Haven van Napels.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 3 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, dagelijks is er een huishoudservice en een babybed (toeslag) kun je aanvragen.
RestaurantDagelijks kun je van 06.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}