The Fontage Hotel
- Mombasa Road Mlolongo KE
- Tel. 866 430 2692
- Mijn boeking
- Klantenservice
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Controleer beschikbaarheid voor The Fontage Hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}The Fontage Hotel
Ligging▼ MeerThe Fontage Hotel ligt in Mlolongo in het zakendistrict, op 2 min. rijden van Signature Mall en op 6 min. van Winkelcentrum Gateway. Dit hotel ligt op 15,2 km van Nationaal park Nairobi en op 14,8 km van The Imaara Shopping Mall.
KamersOvernacht in één van de 48 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een draagbare ventilator en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Algemene voorzieningMaak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
RestaurantDit hotel heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 06.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Mlolongo? Kies voor dit hotel met 28 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 3 vergaderruimtes. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.
Hotel Kamers : 48
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Meld u aan voor de nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van nieuws en speciale aanbiedingen!
Uw bericht is verzonden.
klik hier om naar onze homepage terug te gaan.- Hotel reservations
- Hotelreservierungen
- Réservations d'Hôtels
- Prenotazioni Alberghiere
- Reservas de Hoteles
- Reservas de Hotéis
- Hotelreserveringen
- Reserves d'hotel
- Ξενοδοχειακές Κρατήσεις
- Rezerwacje hotelu
- Бронирование отелей
- Rezervace hotelu
- ホテル予約
- 酒店预订
- Hotellbokningar
- Hotellreservasjoner
- Hotelin varaukset
- Otel rezervasyonları
- Hotelreservationer
- Rezervări
- Хотелски резервации
- Hotel foglalások
Copyright © 2001 - 2025 HotelsOne. Alle rechten voorbehouden.
{{ title }}
Sluiten{{content}}{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}