Injoy Classic Hotel Elmia
- 76 Huskvarnavägen Jonkoping 554 54 SE
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 20
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij Injoy Classic Hotel Elmia in Jonkoping bevind je je op 5 min. lopen van Husqvarna-tuin en Rosenlundsbaden-aquapark. Dit hotel ligt op 0,8 km van Elmia Exhibition Center en op 1 km van Vättern.
KamersOvernacht in één van de 20 kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een waterkoker en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een wasserij en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}