The City Hotel
- 18-20 Bridge Street Dunfermline KY12 8DA GB
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 32
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij The City Hotel in Dunfermline, in de buurt Stadscentrum, bevind je je vlak bij Saint Margaret's Cave en op 2 min. lopen van Pittencrieff Park. Dit hotel ligt op 28,1 km van Stadion Murrayfield en op 25,7 km van Dierentuin van Edinburgh.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 32 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Algemene voorzieningProfiteer van karaoke of maak gebruik van gratis wifi of huwelijksservices. Dit hotel heeft ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.
RestaurantGeniet van een lunch, diner of brunch bij Weavers Restaurant & Bar, een restaurant van dit hotel. In 2 koffiebars/cafés kun je terecht voor snacks. Wil je even ontspannen? Kom tot rust met een lekker drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}