Vesta Bikaner Palace
- 10th Mile Stone Jaipur-Bikaner Highway Himtasar Bikaner 334001 IN
- Tel.866 430 2692
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotel Kamers :
- 48
Hoteloverzicht
LiggingMeerMet een verblijf bij Vesta Bikaner Palace in Bikaner bevind je je op 5 min. rijden van Junaghar-fort en Overheidsmuseum Ganga. Dit hotel voor families ligt op 1,9 km van Gajner Temple en op 2,5 km van Shri Laxminath-tempel.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 48 klimaatgeregelde kamers met een ledtelevisie. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden en lakens van Egyptisch katoen. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en badjassen.
Algemene voorzieningProfiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook conciërgeservices, een spelletjesruimte en huwelijksservices.
RestaurantGeniet van Indische gerechten bij The Palace Kitchen, een restaurant met uitzicht op het zwembad, of blijf lekker op je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en meertalig personeel. Plan je een evenement in Bikaner? Kies voor dit hotel met 186 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en een vergaderruimte. Vervoer vanaf het treinstation kun je tegen betaling gebruiken.
- {{specialAmenity}}
Beoordelingen
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotelfaciliteiten
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelinformatie
Regels van het hotel
{{ title }}
Sluiten{{content}}