
Hotel Indigo Old Town Alexandria by IHG
- 220 S Union St Alexandria Virginia 22314 US
- Tel. 866 430 2692
- Mijn boeking
- Klantenservice
-
Prijzen
- Foto's
- Beoordelingen
- Kaart
- Hotelfaciliteiten
- Hotelgegevens
- Regels van het hotel
Controleer beschikbaarheid voor Hotel Indigo Old Town Alexandria by IHG
Kamertype Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
Kamertype Voorwaarden {{rateColumnTitle}} Reserveringen {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betaal later!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Kamerfaciliteiten
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Gratis wifi
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}Hotel Indigo Old Town Alexandria by IHG
Ligging▼ MeerMet een verblijf bij Hotel Indigo Old Town Alexandria by IHG in Alexandria, in de buurt Old Town Alexandria, bevind je je op vijf minuten lopen van Atheneum en Archeologisch museum van Alexandria. Dit hotel ligt op 0,3 km van Kunstcentrum Torpedo Factory en op 0,4 km van Stabler-Leadbeater Apothecary Museum.
KamersDoe of je thuis bent in één van de 120 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Je bed met pillowtop matras komt met lakens van Egyptisch katoen. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers.
Algemene voorzieningPlezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.
RestaurantBestel iets lekkers bij Hummingbird Bar & Kitchen, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Op werkdagen wordt er tegen betaling een uitgebreid ontbijt geserveerd van 06.30 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 13.00 uur.
Overige voorzieningenEnkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Alexandria? Kies voor dit hotel met 70 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Hotel Kamers : 120
Hotelketen : Hotel Indigo
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} beoordelingen{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Hygiëne{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Personeel en service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Voorzieningen{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5Staat van de accommodatie en faciliteiten{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Meld u aan voor de nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van nieuws en speciale aanbiedingen!
Uw bericht is verzonden.
klik hier om naar onze homepage terug te gaan.- Hotel reservations
- Hotelreservierungen
- Réservations d'Hôtels
- Prenotazioni Alberghiere
- Reservas de Hoteles
- Reservas de Hotéis
- Hotelreserveringen
- Reserves d'hotel
- Ξενοδοχειακές Κρατήσεις
- Rezerwacje hotelu
- Бронирование отелей
- Rezervace hotelu
- ホテル予約
- 酒店预订
- Hotellbokningar
- Hotellreservasjoner
- Hotelin varaukset
- Otel rezervasyonları
- Hotelreservationer
- Rezervări
- Хотелски резервации
- Hotel foglalások
Copyright © 2001 - 2025 HotelsOne. Alle rechten voorbehouden.
{{ title }}
Sluiten{{content}}{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}