Garden Master Bedrooms Residence
- Saint Antonio St., Terrace Level Building Abdo Al Choufani Zouk Mosbeh 2038-1200 LB
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- {{specialAmenity}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotelloversikt
PlasseringLes MerReiser du til Zouk Mosbeh og har Garden Master Bedrooms Residence som ligger med forbindelse til et shoppingsenter som ditt overnattingssted, er du bare en 10 minutters kjøretur unna Jeita-grotten og Casino du Liban. Dette gjestehuset ligger 7,7 mi (12,4 km) unna Vår Frue av Libanon og 10,5 mi (16,8 km) unna Zaitunay-bukten.
RomFøl deg som hjemme i et av de 5 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og LED-TV. Sengen har Select Comfort-madrass og sengetøy av topp kvalitet. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Gjester kan lage måltider i et delt/felles kjøkken. Underholdningen er sikret med kabel-TV og DVD-spiller, mens wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert).
Fasiliteter på eiendommenDra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette gjestehuset tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og peis i lobbyen.
RestaurantFå deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken eller slapp av på rommet og benytt deg av dette gjestehusets romservice (på fastsatte tidspunkter).
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, renseri-/vaskeritjenester og et flerspråklig personale. Planlegger du en event i Zouk Mosbeh? Som en av dette gjestehuset sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 20 kvadratmeter, blant annet konferanserom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet.
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}