Shenzhen Ayearn Hotel
- No.2008 Houhai Avenue, Nanshan District Shenzhen 518000 CN
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 48
Hotelloversikt
PlasseringLes MerBeliggende i Shenzhen (Nanshan) er Shenzhen Ayearn Hotel mindre enn en 10 minutters kjøretur unna Shekou ferjeterminal og Window of the World (temapark). Dette hotellet ligger 4,8 mi (7,8 km) unna Overseas Chinese City Happy Coast og 5,1 mi (8,2 km) unna Yifang senter.
RomFøl deg som hjemme i et av de 48 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar (med noen artikler inkludert) og LCD-TV. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Kablet og trådløst internett er inkludert, og underholdningen er sikret med smarthøyttalere og kabel-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, regndusjhode og designertoalettartikler.
Fasiliteter på eiendommenDu tilbys blant annet et utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en hage. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal.
RestaurantSom gjest på Shenzhen Ayearn Hotel kan du spise et bedre måltid på 鹭餐厅. Kontinental frokost serveres fra kl. 06.30 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 06.30 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}