Hotel Palais Royal
- Route Mahdia KM 1 Sfax 3099 TN
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gjesteanmeldelser
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 55
Hotelloversikt
PlasseringLes MerDersom du velger Hotel Palais Royal i Sfax (Arrondissement El Bosten) som ditt overnattingssted, vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Sfax arkeologiske museum og Sfax store moské. Dette hotellet ligger 1,2 mi (2 km) unna Dar Jellouli museum for folkelige tradisjoner og 1,5 mi (2,4 km) unna Sfax Kasbah.
RomFøl deg som hjemme i et av de 55 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken. Underholdningen er sikret med en 7-centimeters LCD-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har skrivebord og minibar, og rengjøring tilbys daglig.
Fasiliteter på eiendommenDra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Dette hotellet har dessuten TV i fellesområdet og bankettsal.
RestaurantTa deg noe å spise på et av dette hotellets mange spisesteder, som omfatter 2 restauranter og en kafé. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Planlegger du en event i Sfax? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 350 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 2 møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}