Grand Hotel Opduin - Texel
- Ruijslaan 22 De Koog 1796 AD NL
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gjesteanmeldelser
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 96
Hotelloversikt
PlasseringLes MerNår Grand Hotel Opduin - Texel i De Koog er overnattingsstedet ditt, er du nær golfbanen og mindre enn 15 minutter unna De Koog strand og Surfschool Foamball til fots. Dette hotellet ved stranden ligger 0,7 mi (1,2 km) unna Duinen van Texel nasjonalpark og 1,6 mi (2,6 km) unna Nasjonalpark Texel-dyner.
RomFøl deg som hjemme i et av de 96 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har espressomaskin. Underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og aviser (inkludert).
Fasiliteter på eiendommenSlapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et innendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg concierge-tjenester, barnepass (mot betaling) og et spillrom.
RestaurantKom og spis middag i dette hotellets restaurant, Restaurant Opduin, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i De Koog? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 23 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}