The Hadoti Palace
- Opp. Bus Stand, Near Ranjit Talkies Opposite The Collectorate Bundi 323001 IN
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 43
Hotelloversikt
PlasseringLes MerVelger du The Hadoti Palace som overnattingssted i Bundi, vil du ha 3 minutter å gå til Step Wells og 9 minutter til Nagar Sagar Kund. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 0,6 mi (0,9 km) unna Raniji Ki Baoli og 0,8 mi (1,3 km) unna Dhabhai Kund.
RomFøl deg som hjemme i et av de 43 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (mot betaling) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig.
Fasiliteter på eiendommenSkjem bort deg selv med massasjer, og du tilbys dessuten et utendørsbasseng. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom.
RestaurantPå The Hadoti Palace kan du spise et bedre måltid i restauranten.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}