Hotel Villa Sole
- Via Plava 13 Bellaria-Igea Marina 47814 IT
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gjesteanmeldelser
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 43
Hotelloversikt
PlasseringLes MerVelger du Hotel Villa Sole i Bellaria-Igea Marina (Cagnona) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Italia i miniatyr og Fiera di Rimini. Dette hotellet ved stranden ligger 10,9 mi (17,5 km) unna Rimini strand og 0,4 mi (0,7 km) unna Conchiglie-huset.
RomFøl deg som hjemme i et av de 43 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har safe og rengjøring tilbys daglig.
Fasiliteter på eiendommenSlapp av på den private stranden, eller nyt andre fasiliteter som et sesongbasert utendørsbasseng og sykkelutleie.
RestaurantSom gjest på Hotel Villa Sole kan du spise et bedre måltid på Villa Sole. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, safe i resepsjonen og heis.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}