La Casa de Mamapán
- 2a Avenida Sur y Pasaje La Concordia Centro Historico Cultural Ahuachapan SV
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gjesteanmeldelser
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 10
Hotelloversikt
PlasseringLes MerVelger du La Casa de Mamapán i Ahuachapan vil du bo i den historiske bydelen og ha umiddelbar nærhet til både Our Lady of the Assumption prestegjeld og Concordia-passasjen. Dette hotellet ligger 0,1 mi (0,2 km) unna Concordia-plassen og 0,3 mi (0,6 km) unna Dr. Alfredo Espino kunst- og kultursenter.
RomFøl deg som hjemme i et av de 10 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og hårføner (på forespørsel). Rommene har skrivebord og blendingsgardiner/gardiner, og rengjøring tilbys daglig.
Fasiliteter på eiendommenNyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og gavebutikk/kiosk. Dette hotellet i kolonialstil har dessuten TV i fellesområdet, tur-/billettassistanse og salgsautomat. Hvis du har lyst til å shoppe hele dagen, kan du hoppe på overnattingsstedets buss til shoppingområdet (mot et tillegg).
RestaurantSom gjest på La Casa de Mamapán kan du få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Lokale retter er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 09.00.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport på forespørsel og transport til busstasjonen mot et tillegg.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}