Het Eycken Huys Bed & Breakfast
- Beekstraat 5 Poeke Aalter 9880 BE
- Tel.866 430 2692
-
Priser
- Bilder
- Gjesteanmeldelser
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Romtype Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
Romtype Vilkår {{rateColumnTitle}} Reservasjoner {{room.images.length}}{{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{price(rate.price_including)}} {{i18n.includingTaxesFees}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.roomType}} {{i18n.conditions}} {{rateColumnTitle}} {{room.roomName}}- Pay Later!
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{i18n.vioPackageAmenity[amenity]}}
{{price(getVioRate(room.rate))}}
{{i18n.viewdeal}} {{i18n.available}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{i18n.allHotelsIn.replace('%0%', totalInCity).replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}- Hotellrom :
- 8
Hotelloversikt
PlasseringLes MerI Aalter ligger Het Eycken Huys Bed & Breakfast plassert i landlige omgivelser og kun 15 minutter unna La Pontinière og Museet i Deinze og Leie-regionen med bil. Dette gjestehuset med familievennlig profil ligger 5,9 mi (9,5 km) unna Brielmeersen friluftspark og 6,3 mi (10,2 km) unna Kunstfyr langs Leie-elven sykkelsti.
RomFøl deg som hjemme i et av de 8 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har skrivebord og flaskevann (inkludert).
Fasiliteter på eiendommenNyt rekreasjonsfasiliteter som et sesongbasert utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette gjestehuset har dessuten wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og piknikområde.
RestaurantPå Het Eycken Huys Bed & Breakfast kan du spise et bedre måltid i restauranten. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 09.30 mot et tillegg.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Planlegger du en event i Aalter? Som en av dette gjestehuset sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 200 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Henting på togstasjonen tilbys kostnadsfritt døgnet rundt, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet.
- {{specialAmenity}}
Vurderinger
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Hotellfasiliteter
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Hotellinformasjon
Hotellregler
{{ title }}
Lukk{{content}}