ASTER Boutique Hotel & Chalets
- Asterweg 3 Fügenberg 6264 AT
- Tel. 866 430 2692
- Min reservasjon
- Kundeservice
Priser
- Bilder
- Gjesteanmeldelser
- Kart
- Hotellfasiliteter
- Hotellinformasjon
- Hotellregler
Når ønsker du å bo på ASTER Boutique Hotel & Chalets?
Romtype Vilkår per rom per natt Reservasjoner {{room.name}}{{room.bedding.join(", ")}}
{{i18n.inHighDemand}}
{{getLowAvailabilityText(room.availability)}}
- {{rate.policy.refundable ? i18n.refundable : i18n.roomPolicy}}
- {{rate.promotion}}
- {{i18n.taxIncluded}}
- {{amenity.description}}
- Betal senere!
- Installments available
{{price(rate.strikethrough)}}
{{price(rate.price)}}
{{i18n.todaysValueDeal}}
{{i18n.available}}
Romfasiliteter
{{room.bedding.join(', ')}}
{{i18n.comparableHotelsAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.comparableHotelAvail.replace('%0%', city.name)}}
{{i18n.showAllNrHotels.replace('%1%', city.name)}}{{hotel.name}}
{{hotel.location.city}}, {{hotel.location.state}}, {{hotel.location.country}}
- {{getDistance(hotel.distanceMeter)}}
- Wi-fi inkludert
- {{i18n.petFriendly}}
- {{i18n.indoorPool}}
- {{i18n.outdoorPool}}
- {{i18n.spa}}
{{i18n.fromPrice}}{{price(hotel.strikethrough)}}{{price(hotel.price)}}{{getPriceUnit()}}ASTER Boutique Hotel & Chalets
Plassering▼ Les MerHar du ASTER Boutique Hotel & Chalets i Fügenberg som overnattingssted, er du nær golfbanen og kun 1 minutters gange fra Zillertal og 14 minutter unna Spieljoch Cable Car til fots. Dette hotellet med eksklusive fasiliteter ligger 10,8 mi (17,4 km) unna Achensee og 1,6 mi (2,6 km) unna Erlebnistherme Zillerdalen.
RomFøl deg som hjemme i et av de 12 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med kjøleskap og minibar. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Rommene har egen balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Badene har separat badekar og dusj med dype avslapningsbadekar og designertoalettartikler.
Fasiliteter på eiendommenSlapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Her har du tilgang til blant annet 2 utendørsbassenger, en badstue og sykkelutleie. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom.
RestaurantPå dette hotellet kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30.
Andre fasiliteterGjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten.
Hotellrom : 12
{{displayRating(reviewsContent.summary.overall_rating)}}/5{{getReviewLabel(reviewsContent.summary.overall_rating)}}{{reviewsContent.summary.overall_count}} anmeldelser{{displayRating(reviewsContent.summary.cleanliness)}}/5Renhet{{displayRating(reviewsContent.summary.service)}}/5Staff & Service{{displayRating(reviewsContent.summary.amenities)}}/5Amenities{{displayRating(reviewsContent.summary.condition)}}/5conditions & facilities{{Math.round(review.rating)}}/5 {{ getReviewLabel(review.rating)}}
{{reviewDateFormat(review.date_submitted)}}
{{review.text}}
{{review.reviewer_name}}
{{getTripReason(review.trip_reason)}}, {{getTravelCompanion(review.travel_companion)}}
Vis alle {{reviewsContent.reviews.length}} gjestekommentarene.
{{category.title}}
- {{amenity.label}}
- {{amenity.label}}
Registrer deg for nyhetsbrev
Hold deg oppdatert om nyheter og spesialtilbud!
Din beskjed er blitt sent.
Klikk her for å gå til vår nettside.- Hotel reservations
- Hotelreservierungen
- Réservations d'Hôtels
- Prenotazioni Alberghiere
- Reservas de Hoteles
- Reservas de Hotéis
- Hotelreserveringen
- Reserves d'hotel
- Ξενοδοχειακές Κρατήσεις
- Rezerwacje hotelu
- Бронирование отелей
- Rezervace hotelu
- ホテル予約
- 酒店预订
- Hotellbokningar
- Hotellreservasjoner
- Hotelin varaukset
- Otel rezervasyonları
- Hotelreservationer
- Rezervări
- Хотелски резервации
- Hotel foglalások
Copyright © 2001 - 2024 HotelsOne. Alle rettigheter forbeholdt.
{{ title }}
Close{{content}}