Harita - Rose Fitzgerald Kennedy Greenway

Çevrede ne var? Rose Fitzgerald Kennedy Greenway

Plajlar

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Tarihî Binalar

  • The Freedom Trail

  • Chelsea Garden Mezarlığı

  • John Fitzgerald Kennedy Ulusal Tarihi Bölgesi

  • Frederick Law Olmsted Ulusal Tarihi Bölgesi

  • Josiah Quincy House

  • Dorothy Quincy Çiftlik Evi

  • Adams Ulusal Tarihi Parkı

  • Boardman Evi

  • Hancock Mezarlığı

  • Saugus Ironworks Ulusal Tarihi Bölgesi

  • Buckman Tavern

  • Lexington Battle Green

  • Eski Mezarlık

Anıtlar

Müzeler

  • Boston Çay Partisi Gemisi

  • Mary Baker Eddy Kütüphanesi

  • Somerville Müzesi

  • Harvard Üniversitesi Sanat Müzeleri

  • Semitic Müzesi

  • Peabody Arkeoloji ve Etnoloji Müzesi

  • Collection of Historical Scientific Instruments

  • Harvard Tabiat Tarihi Müzesi

  • Larz Anderson Otomobil Müzesi

  • Quincy Tarih Derneği Müzesi

  • Hull Can Kurtaran Müzesi

  • US Naval Gemi İnşaatı Müzesi ve USS Salem

  • National Heritage Museum

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Rose Fitzgerald Kennedy Greenway

  • Boston Common

  • Boston Halk Bahçesi

  • Charles River Esplanade Parkı

  • Magoun Parkı

  • Logan Parkı

  • Royall Parkı

  • Rumney Bataklık Koruma Alanı

  • Prankers Göleti

  • Breakheart Koruma Alanı

  • Abbott Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Downtown Crossing

  • Newbury Street

  • Square One Mall

  • Burlington Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Fenway Parkı

  • Agganis Arena

Meydan veya Merkezler

  • Kendall Meydanı

  • Kenmore Square

  • Harvard Meydanı

  • Powder House Square

  • Medford Square meydanı

Tiyatrolar

  • Hatch Shell Gösteri Merkezi

  • Sanders Theater

  • Coolidge Corner Tiyatrosu

  • Somerville Tiyatrosu

Tren İstasyonu

  • Boston North Station

  • Back Bay

Üniversiteler

  • Berklee College of Music

  • Massachusetts Institute of Technology (MIT)

  • Harvard Graduate School of Design

  • Harvard Bilim Merkezi

  • Harvard Üniversitesi

  • Harvard Law School

  • Tufts Üniversitesi

  • Bentley College

Rose Fitzgerald Kennedy Greenway içinde ve çevresinde

Essex 61 Otel
37.6 km
Plympton 44 Otel
45.9 km
Rockport 35 Otel
48.5 km
Beverly 55 Otel
26.3 km
Salem 38 Otel
22.0 km

Rose Fitzgerald Kennedy Greenway yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Rose Fitzgerald Kennedy Greenway

  • Hyatt Regency Boston

    Hyatt Regency Boston

    One Avenue De Lafayette, Boston, Massachusetts 02111, US
    Haritayı göster

    Hyatt Regency Boston size Boston merkezinde, The Freedom Trail ile 4 dakika yürüme mesafesinde ve Boston Common ile yürüyerek 5 mesafede konaklama fırsatı... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    2084 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 408
    oda başına / gecelik
    Seç
  • YOTEL Boston

    YOTEL Boston

    65 Seaport Blvd, Boston, Massachusetts 02210, US
    Haritayı göster

    YOTEL Boston tercihinizle Boston merkezinde konaklayacaksınız. Boston Çocuk Müzesi sadece birkaç adım ötenizde, Çağdaş Sanat Enstitüsü ise 10 dakikalık... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    2548 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 382
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Omni Parker House

    Omni Parker House

    60 School St, Boston, Massachusetts 02108, US
    Haritayı göster

    Omni Parker House tercihinizle Boston merkezinde konaklayacaksınız. Boston Belediye Sarayı sadece birkaç adım ötenizde, Boston Common ise 5 dakikalık... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    3564 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 348
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Dagny Boston

    The Dagny Boston

    89 Broad Street, Boston, Massachusetts 02110, US
    Haritayı göster

    The Dagny Boston Boston merkezinde, Faneuil Hall Marketplace ile 4 dakika yürüme mesafesinde ve New England Akvaryumu ile 5 dakika yürüyüş mesafesinde... Devamını Oku

    9.6/10
    Excellent
    7314 değerlendirme
    0.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 447
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Club Quarters Hotel Faneuil Hall, Boston

    Club Quarters Hotel Faneuil Hall, Boston

    161 Devonshire St, Boston, Massachusetts 02110, US
    Haritayı göster

    Club Quarters Hotel Faneuil Hall, Boston ile Boston merkezinde konaklayacaksınız. The Freedom Trail sadece birkaç adım ötenizde, Boston Common ise 6... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    3186 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 398
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Bostonian Hotel Boston

    The Bostonian Hotel Boston

    26 North St, Boston, Massachusetts 02109, US
    Haritayı göster

    The Bostonian Hotel Boston tercihinizle Boston merkezinde konaklayacaksınız. Faneuil Hall Marketplace sadece birkaç adım ötenizde, New England Akvaryumu... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    1941 değerlendirme
    0.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 399
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Canopy By Hilton Boston Downtown

    Canopy By Hilton Boston Downtown

    99 Blackstone Street, Boston, Massachusetts 02109, US
    Haritayı göster

    Boston (Government Center) bölgesinde yer alan Canopy By Hilton Boston Downtown konaklamanızda The Freedom Trail ve Faneuil Hall Marketplace sadece birkaç... Devamını Oku

    9.6/10
    Excellent
    1023 değerlendirme
    0.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 542
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Langham, Boston

    The Langham, Boston

    250 Franklin St, Boston, Massachusetts 02110, US
    Haritayı göster

    The Langham, Boston Boston merkezinde, Rowes Wharf ile 5 dakika yürüme mesafesinde ve Faneuil Hall Marketplace ile 6 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    1013 değerlendirme
    0.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 689
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Rose Fitzgerald Kennedy Greenway