Harita - Palisades Center

Çevrede ne var? Palisades Center

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Anıtlar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Rockland Lake Eyalet Parkı

  • Tallman Dağı Eyalet Parkı

  • Croton Point Park

  • Lenoir Preserve

  • Greenburgh Doğa Merkezi

  • Harriman Eyalet Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Palisades Center

  • Fashion Center

Tiyatrolar

  • Elmwood Playhouse

  • Tarrytown Müzik Salonu

  • Westchester Broadway Tiyatrosu

  • Jacob Burns Film Merkezi Tiyatro Salonu

  • Westchester County Center

Üniversiteler

  • Nyack College

  • Dominican College

  • St. Thomas Aquinas College okulu

  • Sunbridge Institute

  • Rockland Community College

  • New York Tıp Fakültesi

  • Jacob Burns Film Merkezi Medya Sanatları Laboratuvarı

  • Saint Vladimir's Ortodoks İlahiyat Fakültesi

Palisades Center içinde ve çevresinde

Hoboken 672 Otel
40.0 km
Weston 39 Otel
49.5 km
Mill Neck 32 Otel
41.2 km
Waccabuc 57 Otel
36.9 km
Cross River 99 Otel
33.8 km

Palisades Center yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Palisades Center

  • Tappan Zee Hotel

    Tappan Zee Hotel

    110 N Route 303, West Nyack, New York 10994, US
    Haritayı göster

    West Nyack bölgesindeki Tappan Zee Hotel misafirlere Palisades Center ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Tappan Zee Köprüsü ile 6 dakika mesafede konaklama... Devamını Oku

    6.4/10
    Fair
    670 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 118
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel Nyack, a JdV by Hyatt Hotel

    Hotel Nyack, a JdV by Hyatt Hotel

    400 High Avenue, Nyack, New York 10960, US
    Haritayı göster

    Nyack bölgesindeki Hotel Nyack, a JdV by Hyatt Hotel misafirlere tarihi bölgede, Palisades Center ile 2 dakika sürüş mesafesinde ve Tarrytown Müzik Salonu... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1147 değerlendirme
    2.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 176
    oda başına / gecelik
    Seç
  • FairBridge Inn Express Nyack

    FairBridge Inn Express Nyack

    47 Route 59, Nyack, New York 10960, US
    Haritayı göster

    Nyack bölgesindeki FairBridge Inn Express Nyack konaklamanızda, Palisades Center ve Tappan Zee Köprüsü ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu... Devamını Oku

    7.8/10
    İyi
    1011 değerlendirme
    1.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 147
    oda başına / gecelik
    Seç
  • West Gate Inn Nyack

    West Gate Inn Nyack

    26 Route 59, Nyack, New York 10960, US
    Haritayı göster

    Nyack bölgesindeki West Gate Inn Nyack konaklamanızda, Edward Hopper House Sanat Merkezi ve Memorial Parkı ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu... Devamını Oku

    7.4/10
    İyi
    1337 değerlendirme
    2.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 133
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hudson Valley Estate on 4 Acres w/ Private Pool!

    Hudson Valley Estate on 4 Acres w/ Private Pool!

    111 Lexow Ave, Nyack, New York 10960, US
    Haritayı göster

    Nyack bölgesindeki villa konaklamanızda, Rockland Lake Eyalet Parkı ve Nyack Beach State Park ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu villa... Devamını Oku

    3.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • DoubleTree by Hilton Hotel Nanuet

    DoubleTree by Hilton Hotel Nanuet

    425 E Route 59, Nanuet, New York 10954, US
    Haritayı göster

    Nanuet bölgesindeki DoubleTree by Hilton Hotel Nanuet misafirlere alışveriş bölgesinde, Palisades Center ve Rockland Lake Eyalet Parkı ile 10 dakika sürüş... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    1154 değerlendirme
    3.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 199
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Element by Marriott Spring Valley

    Element by Marriott Spring Valley

    90 Spring Valley Market Place, Spring Valley, New York 10977, US
    Haritayı göster

    Spring Valley bölgesindeki Element by Marriott Spring Valley konaklamanızda St. Paul's Piskoposluk Kilisesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Rockland... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    492 değerlendirme
    5.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 223
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hilton Garden Inn Nanuet

    Hilton Garden Inn Nanuet

    270 W Route 59, Nanuet, New York 10954, US
    Haritayı göster

    Hilton Garden Inn Nanuet misafirlere Nanuet merkezinde, St. Paul's Piskoposluk Kilisesi ve Rockland Bakery ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı... Devamını Oku

    7.8/10
    İyi
    1010 değerlendirme
    5.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 175
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Palisades Center