Harita - LSU Sağlık Bilimleri Merkezi

Çevrede ne var? LSU Sağlık Bilimleri Merkezi

Kumarhaneler

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Anıtlar

Müzeler

  • Degas House Historic Home Courtyard and Inn

  • New Orleans Sanat Müzesi

  • Alman-Amerikan Kültür Merkezi

Parklar ve Doğal Alanlar

  • New Orleans Botanik Bahçesi

  • Longue Vue House and Gardens

  • City Park

  • Bella Terra Parkı

  • Sydney D Torres Memorial Parkı

  • Bayou Segnette Eyalet Parkı

  • Thomas Jefferson Park

Alışveriş Mekânları

  • Canal Street

  • Oakwood Merkezi

  • Manhattan Plaza Alışveriş Merkezi

  • Carolyn Park Alışveriş Merkezi

  • Lakeside Alışveriş Merkezi

  • Ames Alışveriş Merkezi

  • Lapalco Village Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Fair Grounds Hipodromu

  • Tad Gormley Stadyumu

Meydan veya Merkezler

  • Congo Square

Üniversiteler

  • LSU Sağlık Bilimleri Merkezi

  • New Orleans Xavier Üniversitesi

  • Dillard Üniversitesi

  • University of New Orleans

  • Southern University at New Orleans

LSU Sağlık Bilimleri Merkezi içinde ve çevresinde

Belle Chasse 358 Otel
14.3 km
Slidell 39 Otel
45.7 km
Meraux 214 Otel
16.2 km
Chalmette 120 Otel
11.6 km
Dalcour 382 Otel
18.4 km

LSU Sağlık Bilimleri Merkezi yakınındaki hava alanları

Louis Armstrong Metairie (MSY) 18.6 km

LSU Sağlık Bilimleri Merkezi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: LSU Sağlık Bilimleri Merkezi

  • Hyatt Regency New Orleans

    Hyatt Regency New Orleans

    601 Loyola Avenue, New Orleans, Louisiana 70113, US
    Haritayı göster

    New Orleans (New Orleans Merkezî İş Bölgesi) bölgesindeki Hyatt Regency New Orleans konaklamanızda Caesars Superdome ve Lafayette Square ile 10 dakika... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    1738 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 269
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Troubadour Hotel New Orleans

    The Troubadour Hotel New Orleans

    1111 Gravier St, New Orleans, Louisiana 70112, US
    Haritayı göster

    The Troubadour Hotel New Orleans konaklamanızda New Orleans merkezinde, Saenger Tiyatrosu ve Bourbon Caddesi ile 10 dakika yürüme mesafesinde olacaksınız. ... Devamını Oku

    7.8/10
    İyi
    1180 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 137
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Jung Hotel and Residences

    The Jung Hotel and Residences

    1500 Canal St, New Orleans, Louisiana 70112, US
    Haritayı göster

    The Jung Hotel and Residences ile New Orleans merkezinde konaklayacaksınız. Canal Street sadece birkaç adım ötenizde, Bourbon Caddesi ise 9 dakikalık... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    2491 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 151
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hyatt House New Orleans/Downtown

    Hyatt House New Orleans/Downtown

    1250 Poydras St, New Orleans, Louisiana 70113, US
    Haritayı göster

    Hyatt House New Orleans/Downtown size New Orleans merkezinde, Caesars Superdome ile 3 dakika yürüme mesafesinde ve Canal Street ile yürüyerek 10 mesafede... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    1400 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 241
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Roosevelt New Orleans, A Waldorf Astoria Hotel

    The Roosevelt New Orleans, A Waldorf Astoria Hotel

    130 Roosevelt Way, New Orleans, Louisiana 70112, US
    Haritayı göster

    New Orleans (New Orleans Merkezî İş Bölgesi) bölgesindeki The Roosevelt New Orleans, A Waldorf Astoria Hotel konaklamanızda Canal Street sadece birkaç adım... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    1013 değerlendirme
    1.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 259
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Holiday Inn New Orleans - Downtown Superdome by IHG

    Holiday Inn New Orleans - Downtown Superdome by IHG

    330 Loyola Ave, New Orleans, Louisiana 70112, US
    Haritayı göster

    Holiday Inn New Orleans - Downtown Superdome by IHG misafirlere New Orleans merkezinde, Canal Street ve Caesars Superdome ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    1476 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 117
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Canopy by Hilton New Orleans Downtown

    Canopy by Hilton New Orleans Downtown

    1100 Tulane Avenue, New Orleans, Louisiana 70112, US
    Haritayı göster

    New Orleans (New Orleans Merkezî İş Bölgesi) bölgesindeki Canopy by Hilton New Orleans Downtown misafirlere Canal Street ile 4 dakika yürüyüş mesafesinde... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    925 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 135
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hampton Inn & Suites New Orleans Canal St. French Quarter

    Hampton Inn & Suites New Orleans Canal St. French Quarter

    1300 Canal Street, New Orleans, Louisiana 70112, US
    Haritayı göster

    New Orleans (New Orleans Merkezî İş Bölgesi) bölgesindeki Hampton Inn & Suites New Orleans Canal St. French Quarter konaklamanızda Canal Street sadece... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    401 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 134
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: LSU Sağlık Bilimleri Merkezi