Harita - Bağımsızlık Meydanı

Çevrede ne var? Bağımsızlık Meydanı

Kumarhaneler

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Tarihî Binalar

Müzeler

  • National Frontier Trails Müzesi

  • Children's Peace Pavilion

  • Harry S. Truman Kütüphanesi ve Müzesi

  • Leila's Saç Müzesi

  • Kansas City Müzesi

  • Cave Spring Interpretive Center

  • Anita B. Gorman Conservation Discovery Center

  • Nelson-Atkins Sanat Müze

  • Kemper Çağdaş Sanat Müzesi

  • Ulusal Oyuncak ve Minyatür Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

Alışveriş Mekânları

  • Bağımsızlık Meydanı

  • Power and Light District

Spor Stadyumları

  • Kauffman Stadyumu

  • Arrowhead Stadyumu

Tiyatrolar

  • Starlight Tiyatrosu

  • Spencer Theatre

Üniversiteler

  • Missouri-Kansas City Üniversitesi

  • Kansas City Art Institute

Şaraphaneler

  • Belvoir Winery

Bağımsızlık Meydanı içinde ve çevresinde

Bates City 34 Otel
31.3 km
Orrick 63 Otel
28.7 km
Levasy 43 Otel
24.8 km
Lone Jack 45 Otel
32.4 km
Pleasant Hill 30 Otel
36.2 km

Bağımsızlık Meydanı yakınındaki hava alanları

Charles B. Wheeler Downtown (MKC) 15.7 km
Kansas City International (MCI) 35.0 km

Bağımsızlık Meydanı yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Bağımsızlık Meydanı

Yakın diğer oteller: Bağımsızlık Meydanı