Harita - Anzalduas Parkı

Çevrede ne var? Anzalduas Parkı

Kongre ve Hükümet Binaları

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Hastaneler

Anıtlar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Anzalduas Parkı

  • McAllen Botanik Bahçeleri (McAllen Doğa Merkezi)

Alışveriş Mekânları

  • La Plaza Mall

Spor Stadyumları

  • Eyalet Çiftlik Alanı

Üniversiteler

  • Güney Teksas Üniversitesi

Anzalduas Parkı içinde ve çevresinde

McAllen 50 Otel
11.6 km
Reynosa 62 Otel
37.1 km
La Feria 31 Otel
50.0 km
Mercedes 46 Otel
41.0 km
Weslaco 31 Otel
33.3 km

Anzalduas Parkı yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Anzalduas Parkı

Yakın diğer oteller: Anzalduas Parkı