Harita - Greenwich Alışveriş Merkezi

Çevrede ne var? Greenwich Alışveriş Merkezi

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Tarihî Binalar

Anıtlar

  • Michael Jackson Anıtı

  • Gena Bukin Heykeli

  • Klavye Heykeli

  • Beatles Anıtı

  • Yekaterinburg Televizyon Kulesi

  • Bolshoy Zlatoust Kilisesi

  • Kutsal Üçleme Katedrali

  • Iset Nehri Barajı

  • Vladimir Vysotsky Anıtı

  • Vaftiz Eden Aziz John Katedrali

  • Romanov Aile Hatırası

  • Rus Azizlerinin Kutsal Kanı Kilisesi

  • Afganistan Savaş Anıtı

  • Göğe Yükseliş Kilisesi

  • Kara Lale Anıtı

  • Ganina Yama

Müzeler

  • Ulusal Çağdaş Sanatlar Merkezi

  • Güzel Sanatlar Müzesi

  • Doğa Müzesi

  • Oymacılık ve Mücevher Sanatı Tarihi Müzesi

  • P.P. Bazhov Evi Müzesi

  • Yekaterinburg Tarih Müzesi

  • Mamin-Sibiryak Edebiyat Anıt Müzesi

  • Metenkov Evi Fotoğraf Müzesi

  • Askeri Tarih Müzesi

  • Sverdlovsk Demiryolu Müzesi

  • Ural Devlet Teknik Üniversitesi Tarih Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

Alışveriş Mekânları

  • Greenwich Alışveriş Merkezi

  • Wonder Park Galileo

  • Megapolis Alışveriş Merkezi

  • Mega Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Snezhinka Buz Sporları Sarayı

  • Yekaterinburg Spor Sarayı

  • Merkez Stadyum

  • Uralochka Stadı

  • Dvorets Igrovykh Vidov Spor Kompleksi

Meydan veya Merkezler

  • 1905 Meydanı

Tiyatrolar

  • Yekaterinburg Sirki

  • Ural Devlet Varyete Tiyatrosu

  • Volkhonka Tiyatrosu

  • Sverdlovsk Akademik Müzikal Komedi Tiyatrosu

  • Kukla Tiyatrosu

  • Opera ve Bale Binası

  • Belediye Bale Salonu

  • Makletsky Konser Salonu

  • Sverdlovsk Eyaleti Akademik Filarmonik Konser Salonu

  • Ural Flarmoni Orkestrası

  • Chamber Tiyatrosu

  • Sverdlovsk Film Stüdyosu

  • Kolyada Tiyatrosu

  • Mikhail Çehov Drama Sanatları Laboratuvarı

  • Genç İzleyiciler Tiyatrosu

  • Student Tiyatrosu

  • Lavrov Konser Salonu

  • İl Dans Tiyatrosu

Üniversiteler

  • Ural Eyaleti Madencilik Üniversitesi

  • Ural Devlet Konservatuvarı

  • Ural Devlet Üniversitesi

  • Ural Devlet Teknik Üniversitesi

Greenwich Alışveriş Merkezi içinde ve çevresinde

Verkhnyaya Pyshma 78 Otel
15.4 km
Kadnikovo 103 Otel
32.9 km
Verkhnyaya Sysert 73 Otel
44.4 km
Aramil 91 Otel
23.8 km
Revda 130 Otel
41.2 km

Greenwich Alışveriş Merkezi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Greenwich Alışveriş Merkezi

  • Atrium Palace Hotel

    Atrium Palace Hotel

    Kuibysheva Street 44, Yekaterinburg, 620026, RU
    Haritayı göster

    Yekaterinburg merkezindeki Atrium Palace Hotel konaklamanızda Dünya Ticaret Merkezi ve Almanya Başkonsolosluğu sadece birkaç adım ötenizde olacak. Bu lüks... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    46 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Green Park Hotel

    Green Park Hotel

    Narodnoy Voli, 24, Yekaterinburg, 620144, RU
    Haritayı göster

    Yekaterinburg merkezindeki Green Park Hotel konaklamanızda Novo-Tikhvinskiy Manastırı sadece birkaç adım ötenizde, Snezhinka Buz Sporları Sarayı ise 4... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    48 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Apartment ALLiS-HALL on Belinskogo 30

    Apartment ALLiS-HALL on Belinskogo 30

    Belinskogo Street 30, Yekaterinburg, 620026, RU
    Haritayı göster

    Apart otel misafirlere Yekaterinburg (Oktyabrskiy Rayonu) bölgesinde, Vysotsky İş Merkezi ve Yekaterinburg Hayvanat Bahçesi ile 5 dakika yürüyüş... Devamını Oku

    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Soft Inn

    Soft Inn

    Malisheva 42a, Yekaterinburg, 660049, RU
    Haritayı göster

    Yekaterinburg (Leninskiy rayon) bölgesindeki Soft Inn konaklamanızda Bolshoy Zlatoust Kilisesi ve Pokrovsky Ev Müzesi sadece birkaç adım ötenizde olacak.... Devamını Oku

    7.6/10
    İyi
    4 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Domashny Uyut Belinskogo

    Domashny Uyut Belinskogo

    Ulitsa Belinskogo, 41, Yekaterinburg, 620000, RU
    Haritayı göster

    Domashny Uyut Belinskogo misafirlere Yekaterinburg merkezinde, Nevyanskaya İkon Müzesi ve "Görünmez Adam" Anıtı ile 5 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    2 değerlendirme
    1.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Chetyre sezona

    Chetyre sezona

    Radishcheva str., 33 282, fl.16, Yekaterinburg, 620014, RU
    Haritayı göster

    Chetyre sezona misafirlere Yekaterinburg (Leninskiy rayon) bölgesinde, Aqua-Galerisi ve Weiner Sokağı ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Renomme

    Renomme

    Ekaterinburg, str. March 8, 50, Yekaterinburg, 620014, RU
    Haritayı göster

    Yekaterinburg merkezindeki Renomme konaklamanızda Greenwich Alışveriş Merkezi sadece birkaç adım ötenizde, Weiner Sokağı ise 3 dakikalık yürüme mesafesinde... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    55 değerlendirme
    0.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Transhotel

    Transhotel

    ul. Gogolya 15e, Yekaterinburg, 620075, RU
    Haritayı göster

    Yekaterinburg (Oktyabrskiy Rayonu) bölgesindeki Transhotel konaklamanızda Birleşik Devletler Başkonsolosluğu ve İngiltere Başkonsolosluğu sadece birkaç... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    22 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Greenwich Alışveriş Merkezi