Harita - Aleksandr Nevsky Kilisesi

Çevrede ne var? Aleksandr Nevsky Kilisesi

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Tarihî Binalar

Anıtlar

  • Aleksandr Nevsky Kilisesi

  • Büyük Anavatan Savaşı Anıtı

  • 2. Dünya Savaşı Heykeli ve Ebedi Ateş

  • Kahramanlar Pasajı

  • Sıfır Kilometre

  • Aleksandr Nevsky Heykeli

  • Sanat Çeşmesi

  • Tsaritsyn Kurucuları Heykeli

  • Talih Getiren At Nalı

  • Stalingrad'ı Savunan Genç Komünistler Heykeli

  • Rusya Kazakları Heykeli

  • Sürücü Heykeli

  • Tsarisyn İtfaiye Gözlem Kulesi

  • Holzunov Heykeli

  • Volgograd Rotonda

  • Siviller Heykeli

  • Vaftiz Eden Yahya Peygamber Kilisesi

  • Zasekin Heykeli

  • Astrahanskiy Köprüsü

  • Gasitel Buharlı Gemisi

  • Zırhlı Batarya BK-13

  • Lenin Heykeli

  • Pavlov'un Evi

  • St. Nicholas Katedrali

  • Kazan Katedrali

  • Volgograd Köprüsü

  • Denizciler Anıtı

  • All Saints Kilisesi

  • Mamayev Tepesi

  • Motherland Calls

  • Askeri Zafer Müzesi

  • Vladimir Meryem Ana İkonası Kilisesi

  • Lysaya Gora Kompleksi

  • Asker Meydanı Gazi Anıtı

  • Volga Hidroelektrik İstasyonu

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

Spor Stadyumları

  • Volgograd Arena

Meydan veya Merkezler

  • Şehit Savaşçılar Meydanı

  • Chekistov Meydanı

  • Lenin Meydanı

Tiyatrolar

  • Volgograd Devlet Yeni Deneysel Tiyatrosu

  • Volgograd Gençlik Tiyatrosu

  • Volgograd İl Müzik Tiyatrosu

  • Merkez Konser Salonu

  • Devlet Don Kazak Tiyatrosu

  • Volgograd Gençlik Tiyatrosu

  • Tsaritsynskaya Operası

Üniversiteler

  • Volgograd Devlet Üniversitesi

Aleksandr Nevsky Kilisesi içinde ve çevresinde

Volzhskiy 31 Otel
21.6 km
Erzovka 31 Otel
26.4 km
Volgograd 31 Otel
0.2 km
Srednyaya Akhtuba 33 Otel
25.8 km
Dubovka 31 Otel
44.7 km

Aleksandr Nevsky Kilisesi yakınındaki hava alanları

Volgograd International (VOG) 14.9 km

Aleksandr Nevsky Kilisesi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Aleksandr Nevsky Kilisesi

  • URoom Mini Hotel

    URoom Mini Hotel

    Ulitsa Mira 21, Volgograd, 400066, RU
    Haritayı göster

    Volgograd bölgesindeki URoom Mini Hotel konaklamanızda, Volgograd Planetaryumu ve Volgograd Bölge Evrensel Bilim Kütüphanesi ile 5 dakika yürüme... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    9 değerlendirme
    1.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel Volgograd

    Hotel Volgograd

    Mira st., 12, Volgograd, 400066, RU
    Haritayı göster

    Hotel Volgograd tercihinizle Volgograd merkezinde konaklayacaksınız. Kahramanlar Pasajı sadece birkaç adım ötenizde, Volgograd Tarih Müzesi ise 10... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    122 değerlendirme
    0.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Intourist Hotel

    Intourist Hotel

    Mira st. 14, Volgograd, 400066, RU
    Haritayı göster

    Volgograd merkezindeki Intourist Hotel konaklamanızda Kahramanlar Pasajı ve Sıfır Kilometre sadece birkaç adım ötenizde olacak. Bu otel 2. Dünya Savaşı... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    7 değerlendirme
    0.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Sacvoyage Apartment on Mira, 18

    Sacvoyage Apartment on Mira, 18

    ulitsa Mira,18, Volgograd, 400066, RU
    Haritayı göster

    Volgograd şehrindeki Sacvoyage Apartment on Mira, 18 konaklamanızda Hatıra Müzesi ve Volgograd Bölgesel Kukla Tiyatrosu sadece birkaç adım ötenizde olacak.... Devamını Oku

    0.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Sacvoyage Apartment on Prospekt Lenina, 6

    Sacvoyage Apartment on Prospekt Lenina, 6

    prospekt imeni V.I. Lenina, 6, Volgograd, 400098, RU
    Haritayı göster

    Volgograd şehrindeki daire konaklamanızda Golden Dragon Casino ve Volgograd Yerel Kültür Müzesi sadece birkaç adım ötenizde olacak. Bu apart daire... Devamını Oku

    0.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Yuzhniy Hotel

    Yuzhniy Hotel

    18 Raboche Krestyanskaya Street, Volgograd, 400074, RU
    Haritayı göster

    Yuzhniy Hotel tercihinizle Volgograd merkezinde konaklayacaksınız. Devlet Don Kazak Tiyatrosu ve Sashi Filippova Parkı sadece birkaç adım ötenizde olacak.... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    23 değerlendirme
    1.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hilton Garden Inn Volgograd

    Hilton Garden Inn Volgograd

    Prospect Lenina 56a, Volgograd, 400005, RU
    Haritayı göster

    Hilton Garden Inn Volgograd size Volgograd merkezinde, Kültür ve Dinlenme Merkez Parkı ile 3 dakika yürüyüş ve Yelan Tarih ve Etnografya Müzesi ile 11... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    66 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hampton by Hilton Volgograd Profsoyuznaya

    Hampton by Hilton Volgograd Profsoyuznaya

    13 Profsoysnaya Street, Volgograd, 400001, RU
    Haritayı göster

    Hampton by Hilton Volgograd Profsoyuznaya misafirlere Volgograd merkezinde, Devlet Don Kazak Tiyatrosu ve Sashi Filippova Parkı ile 10 dakika yürüyüş... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    159 değerlendirme
    1.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Aleksandr Nevsky Kilisesi