Harita - Casa Bacardi

Çevrede ne var? Casa Bacardi

Plajlar

Kongre ve Hükümet Binaları

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

  • Casa Bacardi

  • El Canuelo

  • Paseo de la Princesa

  • Puerto Rico Ulusal Mezarlığı

  • Caparra Harabeleri

  • Luis Munoz Marin Vakfı

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

Alışveriş Mekânları

  • Plaza Rio Hondo

  • Plaza del Mercado

Tiyatrolar

  • Porto Riko Müzik Konservatuvarı

  • Centro de Bellas Artes Luis A. Ferre

Üniversiteler

  • Puerto Rico Üniversitesi

Casa Bacardi içinde ve çevresinde

Las Piedras 54 Otel
42.2 km
Juncos 30 Otel
36.9 km
San Lorenzo 43 Otel
35.4 km
Gurabo 39 Otel
28.8 km
Caguas 51 Otel
28.6 km

Casa Bacardi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Casa Bacardi

  • Aqua by Dreams Hotel

    Aqua by Dreams Hotel

    PR-870, Toa Baja, 00949, PR
    Haritayı göster

    Aqua by Dreams Hotel size Toa Baja (Levittown) bölgesinde, Buchanan Hisarı ve Jose Miguel Agrelot Stadyumu ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    243 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 216
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel El Convento

    Hotel El Convento

    100 Cristo St, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    San Juan (Eski San Juan) bölgesinde yer alan Hotel El Convento konaklamanızda Menor de San Juan Bautista Katedral Bazilikası ve Puerta de San Juan (San... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1015 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 364
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Palacio Provincial San Juan, Curio Collection by Hilton

    Palacio Provincial San Juan, Curio Collection by Hilton

    103 Calle San Francisco Old San Juan, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    Palacio Provincial San Juan, Curio Collection by Hilton size San Juan (Eski San Juan) bölgesinde, San Juan Limanı ve Pan Amerika İskelesi ile 5 dakika... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    849 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 270
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Decanter Hotel

    Decanter Hotel

    106 Calle San José Old San Juan, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    Decanter Hotel konaklamanızda San Juan merkezinde, San Juan Limanı ve Pan Amerika İskelesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Condado... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1006 değerlendirme
    2.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 244
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Villa Herencia Hotel

    Villa Herencia Hotel

    23 Cll Caleta Las Monjas, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    Villa Herencia Hotel size San Juan (Eski San Juan) bölgesinde, San Juan Limanı ve Pan Amerika İskelesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    866 değerlendirme
    2.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 242
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Casa Las Ruinas Boutique Hotel

    Casa Las Ruinas Boutique Hotel

    106 C. de la Cruz, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    Casa Las Ruinas Boutique Hotel misafirlere San Juan (Eski San Juan) bölgesinde, San Juan Limanı ve Castillo San Felipe del Morro ile 15 dakika yürüme... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    369 değerlendirme
    3.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 155
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Armas Hotel

    Armas Hotel

    202 C. San José, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    San Juan (Eski San Juan) bölgesinde yer alan Armas Hotel konaklamanızda Paseo de la Princesa sadece birkaç adım ötenizde, La Fortaleza - Palacio de Santa... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    750 değerlendirme
    2.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 118
    oda başına / gecelik
    Seç
  • La Estadía

    La Estadía

    155 C. de la Cruz, San Juan, 00901, PR
    Haritayı göster

    La Estadía size San Juan (Eski San Juan) bölgesinde, San Juan Limanı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Mar at La Concha Tatil Merkezi ve Kumarhanesi ile 7... Devamını Oku

    10/10
    Excellent
    2 değerlendirme
    3.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 219
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Casa Bacardi