Harita - Lake Gardens (Botanik Bahçesi)

Çevrede ne var? Lake Gardens (Botanik Bahçesi)

İş Yerleri

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Anıtlar

  • Tugu Negara

  • İslam Sanatları Müzesi

  • Ulusal Anıt

  • National Mosque (Milli Cami)

  • Federal Territory Mosque (Federal Bölge Camisi)

  • Menara Telekom

  • Kota Darul Ehsan Kemeri

  • Wat Chetawan Tapınağı

  • LDP Asma Köprüsü

  • Batu Mağaraları

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Lake Gardens (Botanik Bahçesi)

  • Kelebek Parkı

  • Titiwangsa Gölü Bahçesi

  • Gasing Tepesi

  • Kelana Jaya Gölü Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Bangsar Alışveriş Köyü

  • Sunway Pyramid Mall

  • Subang Parade

  • Empire Alışveriş Merkezi

  • The Mines Alışveriş Merkezi ve Tema Parkı

  • Aeon Cheras Selatan Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Bukit Jalil Ulusal Stadyumu

  • Axiata Arena Stadyumu

Tiyatrolar

  • Kültür Sarayı

Tren İstasyonu

  • Old Kuala Lumpur Railway Station

Üniversiteler

  • Malezya Açık Öğretim Üniversitesi

  • Malaya Üniversitesi

  • Malezya Teknoloji Üniversitesi

Lake Gardens (Botanik Bahçesi) içinde ve çevresinde

Lenggeng 76 Otel
42.8 km
Mantin 66 Otel
42.3 km
Beranang 57 Otel
36.0 km
Labu 88 Otel
45.5 km
Hulu Langat 146 Otel
15.1 km

Lake Gardens (Botanik Bahçesi) yakınındaki hava alanları

Kuala Lumpur International (KUL) 42.1 km
Sultan Abdul Aziz Shah International (SZB) 15.4 km

Lake Gardens (Botanik Bahçesi) yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Lake Gardens (Botanik Bahçesi)

  • The St. Regis Kuala Lumpur

    The St. Regis Kuala Lumpur

    6 Jalan Stesen Sentral 2 Kuala Lumpur Sentral, Kuala Lumpur, 50470, MY
    Haritayı göster

    Kuala Lumpur (Kuala Lumpur Sentral) bölgesindeki The St. Regis Kuala Lumpur misafirlere Malezya Ulusal Müzesi ve Perdana Botanik Bahçesi ile 15 dakika... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    261 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 350
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hilton Kuala Lumpur

    Hilton Kuala Lumpur

    3 Jalan Stesen Sentral, Kuala Lumpur, 50470, MY
    Haritayı göster

    Hilton Kuala Lumpur konaklamanızda Kuala Lumpur merkezinde, Central Market (Merkez Pazarı) ve Merdeka Meydanı ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. ... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1012 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 147
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Le Méridien Kuala Lumpur

    Le Méridien Kuala Lumpur

    2 Jalan Stesen Sentral, Kuala Lumpur, 50470, MY
    Haritayı göster

    Le Méridien Kuala Lumpur size Kuala Lumpur merkezinde, Petaling Caddesi Pazarı ve Kuala Lumpur Sentral ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama imkânı... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    1001 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 139
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Stylish & Comfy Ttdi Ascencia Studio, Free Parking

    Stylish & Comfy Ttdi Ascencia Studio, Free Parking

    Jalan Damansara, Damansara, Kuala Lumpur, 60000, MY
    Haritayı göster

    Daire size Kuala Lumpur (Bangsar) bölgesinde, Mid Valley Mega Alışveriş Merkezi ve Kuala Lumpur Sentral ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    0.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 74
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Vivo Suites by Subhome

    Vivo Suites by Subhome

    Jalan 2/110a Petaling Lama, Kuala Lumpur, 58100, MY
    Haritayı göster

    Daire size Kuala Lumpur (Tasik Perdana) bölgesinde, Berjaya Times Square, Kuala Lumpur, Malezya ve Petaling Caddesi Pazarı ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Shangri-La Kuala Lumpur

    Shangri-La Kuala Lumpur

    11 Jalan Sultan Ismail, Kuala Lumpur, 50250, MY
    Haritayı göster

    Shangri-La Kuala Lumpur misafirlere Kuala Lumpur merkezinde, Petronas İkiz Kuleleri ve Pavilion Kuala Lumpur ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    1010 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 138
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Majestic Hotel Kuala Lumpur, Autograph Collection

    The Majestic Hotel Kuala Lumpur, Autograph Collection

    5 Jalan Sultan Hishamuddin, Kuala Lumpur, 50000, MY
    Haritayı göster

    The Majestic Hotel Kuala Lumpur, Autograph Collection misafirlere Kuala Lumpur merkezinde, Petaling Caddesi Pazarı ve Kuala Lumpur Sentral ile 15 dakika... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1011 değerlendirme
    1.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 122
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Sofitel Kuala Lumpur Damansara

    Sofitel Kuala Lumpur Damansara

    No. 6 Jalan Damanlela Bukit Damansara, Kuala Lumpur, 50490, MY
    Haritayı göster

    Sofitel Kuala Lumpur Damansara misafirlere Kuala Lumpur (Bukit Damansara) bölgesinde, Bangsar Alışveriş Köyü ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Kuala Lumpur... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    420 değerlendirme
    2.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 133
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Lake Gardens (Botanik Bahçesi)