Harita - Kelebek Parkı

Çevrede ne var? Kelebek Parkı

İş Yerleri

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Anıtlar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Kelebek Parkı

  • Lake Gardens (Botanik Bahçesi)

  • Titiwangsa Gölü Bahçesi

  • Gasing Tepesi

  • Kelana Jaya Gölü Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Bangsar Alışveriş Köyü

  • Sunway Pyramid Mall

  • Subang Parade

  • The Mines Alışveriş Merkezi ve Tema Parkı

  • Empire Alışveriş Merkezi

  • Aeon Cheras Selatan Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Bukit Jalil Ulusal Stadyumu

  • Axiata Arena Stadyumu

Tiyatrolar

  • Kültür Sarayı

Tren İstasyonu

  • Old Kuala Lumpur Railway Station

Üniversiteler

  • Malezya Açık Öğretim Üniversitesi

  • Malaya Üniversitesi

  • Malezya Teknoloji Üniversitesi

Kelebek Parkı içinde ve çevresinde

Lenggeng 76 Otel
42.7 km
Mantin 66 Otel
42.3 km
Beranang 57 Otel
36.0 km
Labu 88 Otel
45.6 km
Hulu Langat 146 Otel
14.7 km

Kelebek Parkı yakınındaki hava alanları

Kuala Lumpur International (KUL) 42.1 km
Sultan Abdul Aziz Shah International (SZB) 15.4 km

Kelebek Parkı yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Kelebek Parkı

  • The St. Regis Kuala Lumpur

    The St. Regis Kuala Lumpur

    6 Jalan Stesen Sentral 2 Kuala Lumpur Sentral, Kuala Lumpur, 50470, MY
    Haritayı göster

    Kuala Lumpur (Kuala Lumpur Sentral) bölgesindeki The St. Regis Kuala Lumpur misafirlere Malezya Ulusal Müzesi ve Perdana Botanik Bahçesi ile 15 dakika... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    261 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 350
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Majestic Hotel Kuala Lumpur, Autograph Collection

    The Majestic Hotel Kuala Lumpur, Autograph Collection

    5 Jalan Sultan Hishamuddin, Kuala Lumpur, 50000, MY
    Haritayı göster

    The Majestic Hotel Kuala Lumpur, Autograph Collection misafirlere Kuala Lumpur merkezinde, Petaling Caddesi Pazarı ve Kuala Lumpur Sentral ile 15 dakika... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1011 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 122
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Else Kuala Lumpur, a member of Design Hotels

    Else Kuala Lumpur, a member of Design Hotels

    145 Jalan Tun H S Lee, Kuala Lumpur, 50000, MY
    Haritayı göster

    Kuala Lumpur (Golden Triangle (Altın Üçgen)) bölgesinde yer alan Else Kuala Lumpur, a member of Design Hotels konaklamanızda Petaling Caddesi Pazarı ve... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    83 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 159
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Cosmo Hotel Kuala Lumpur

    Cosmo Hotel Kuala Lumpur

    13-15, Leboh Ampang, Kuala Lumpur, 50050, MY
    Haritayı göster

    Cosmo Hotel Kuala Lumpur size Kuala Lumpur (Golden Triangle (Altın Üçgen)) bölgesinde ağırlar; Petaling Caddesi Pazarı, sadece 5 dakikalık yürüme... Devamını Oku

    7.8/10
    İyi
    590 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 53
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Travelodge Kuala Lumpur City Centre

    Travelodge Kuala Lumpur City Centre

    No 7, Jalan Hang Kasturi, Kuala Lumpur, 50050, MY
    Haritayı göster

    Travelodge Kuala Lumpur City Centre konaklamanızda Kuala Lumpur merkezinde, Saloma Geçidi ve Pavilion Kuala Lumpur ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    7.8/10
    İyi
    1002 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 40
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Pacific Express Hotel Central Market

    Pacific Express Hotel Central Market

    Jalan Hang Kasturi, Kuala Lumpur, 50050, MY
    Haritayı göster

    Pacific Express Hotel Central Market konaklamanızda Kuala Lumpur (Golden Triangle (Altın Üçgen)) bölgesinde, Kuala Lumpur Kulesi ve Pavilion Kuala Lumpur... Devamını Oku

    7.6/10
    İyi
    580 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 39
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Avenue J Hotel Central Market KL

    Avenue J Hotel Central Market KL

    13, Jalan Lebuh Pasar Besar, Kuala Lumpur, 50050, MY
    Haritayı göster

    Avenue J Hotel Central Market KL size Kuala Lumpur merkezinde, Pavilion Kuala Lumpur ve Berjaya Times Square, Kuala Lumpur, Malezya ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    109 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel O Senja Hostel Chinatown

    Hotel O Senja Hostel Chinatown

    60-1, Lorong Bandar 11, Bukit Bintang, Kuala Lumpur, 50051, MY
    Haritayı göster

    Kuala Lumpur (Golden Triangle (Altın Üçgen)) bölgesindeki Hotel O Senja Hostel Chinatown konaklamanızda Petaling Caddesi Pazarı sadece birkaç adım... Devamını Oku

    6.6/10
    Fair
    8 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Kelebek Parkı