Harita - Enoshima Akvaryumu

Çevrede ne var? Enoshima Akvaryumu

Plajlar

Aile Etkinlikleri

Anıtlar

  • Enoshima Akvaryumu

  • Enoshima Mabedi

  • Hasedera

  • Kotokuin Tapınağı

  • Great Buddha (Yüce Buda)

  • Zeniarai Benten Mabedi

  • Jufukuji

  • Ofuna Kannon

  • Jochiji

  • Tokeiji

  • Moto Hachiman

  • Engakuji

  • An'yoin

  • Myohonji Tapınağı

  • Meigetsuin

  • Tsurugaoka Hachiman-gu Mabedi

  • Kenchoji

  • Sugimotodera

  • Hokokuji

  • Jomyoji Tapınağı

Parklar ve Doğal Alanlar

Alışveriş Mekânları

Enoshima Akvaryumu içinde ve çevresinde

Tokyo 2451 Otel
48.7 km
Higashiyamato 44 Otel
49.1 km
Aikawa-machi 65 Otel
29.3 km
Nakai-machi 50 Otel
23.8 km
Kaisei 244 Otel
32.4 km

Enoshima Akvaryumu yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Enoshima Akvaryumu

  • Breath Hotel

    Breath Hotel

    1-7-11, Kugenumakaigan, Fujisawa, 251-0037, JP
    Haritayı göster

    Breath Hotel konaklamanızda Fujisawa bölgesinde, plaj yakınında, Enoshima Akvaryumu ve Tsujido Sahil Parkı ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    289 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 244
    oda başına / gecelik
    Seç
  • 3rd PLACE by HIDEOUT

    3rd PLACE by HIDEOUT

    1-13-18 Katase Kaigan, Fujisawa, 2510035, JP
    Haritayı göster

    3rd PLACE by HIDEOUT misafirlere Fujisawa (Katasekaigan) bölgesinde, Katase Higashihama Plajı ve Enoshima Akvaryumu ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    72 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Sango Katase Guest Rooms

    Sango Katase Guest Rooms

    4/16/27 Katase, Fujisawa, 251-0032, JP
    Haritayı göster

    Fujisawa (Katase) bölgesindeki Sango Katase Guest Rooms misafirlere Enoshima Akvaryumu ve Katase Higashihama Plajı ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde... Devamını Oku

    10/10
    Excellent
    121 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 370
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Leaf

    Leaf

    Room 101, Sunny Maison Shonan 3-11-29, Koshigoe, Kamakura, 248-0033, JP
    Haritayı göster

    Daire konaklamanızda Kamakura (Koshigoe) bölgesinde, Enoshima Akvaryumu ve Enoshima Deniz Feneri ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu apart... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    17 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 135
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Enoshima Hotel

    Enoshima Hotel

    1-3-8 Enoshima, Fujisawa, 251-0036, JP
    Haritayı göster

    Fujisawa bölgesindeki Enoshima Hotel size Enoshima Deniz Feneri ve Enoshima Akvaryumu ile 15 dakika yürüme mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Bu otel... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    54 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 225
    oda başına / gecelik
    Seç
  • UMITO KAMAKURA KOSHIGOE

    UMITO KAMAKURA KOSHIGOE

    Koshigoe 3-12-16, Kamakura, 248-0033, JP
    Haritayı göster

    Kamakura (Katasekaigan) bölgesindeki UMITO KAMAKURA KOSHIGOE konaklamanızda Katase Higashihama Plajı sadece birkaç adım ötenizde, Koshigoe Balıkçı Limanı... Devamını Oku

    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 1980
    oda başına / gecelik
    Seç
  • IZA Enoshima Guesthouse&Bar - Hostel

    IZA Enoshima Guesthouse&Bar - Hostel

    1-11-31 Katasekaigan, Fujisawa, 251-0035, JP
    Haritayı göster

    IZA Enoshima Guesthouse&Bar - Hostel konaklamanızda Fujisawa (Katasekaigan) bölgesinde, Enoshima Akvaryumu ve Enoshima Deniz Feneri ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    156 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 76
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Enoshima Guest House 134 - Hostel

    Enoshima Guest House 134 - Hostel

    2-15-5 Katasekaigan, Fujisawa, 251-0035, JP
    Haritayı göster

    Enoshima Guest House 134 - Hostel misafirlere Fujisawa (Katasekaigan) bölgesinde, Enoshima Akvaryumu ve Katase Higashihama Plajı ile 10 dakika yürüyüş... Devamını Oku

    7.6/10
    İyi
    66 değerlendirme
    0.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 68
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Enoshima Akvaryumu