Harita - Old Delhi railway station

Çevrede ne var? Old Delhi railway station

Kongre ve Hükümet Binaları

Golf Sahaları

Anıtlar

  • Raj Ghat

  • Laxminarayan Tapınağı

  • Hindistan Kapısı

  • Mesih Katedral Kilisesi

  • Purana Qila Kalesi

  • Swaminarayan Akshardham Hindu Tapınağı

  • Safdar Jung Mezarı

  • Pitampura Televizyon Kulesi

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

Alışveriş Mekânları

  • Sadar Bazaar

  • Gole Pazarı

  • Khan Market

  • Dilli Haat Pazarı

  • Ansal Plaza Alışveriş Merkezi

  • Great India Place alışveriş merkezi

  • M Block Pazarı

  • MGF Metropolitan Mall alışveriş merkezi

  • Nelson Mandela Road

Spor Stadyumları

  • Shah Kotla Stadyumu

  • Dhyan Chand Ulusal Stadyumu

  • Jawaharlal Nehru Stadyumu

Tiyatrolar

  • Siri Fort Oditoryumu

Tren İstasyonu

  • Old Delhi railway station

  • New Delhi Railway Station

Metro istasyonu

  • Chandani Chowk Metro station

  • Chawri Bazar Metro Station

Üniversiteler

  • Max Mueller Bhawan

  • Jawaharlal Nehru Üniversitesi

Old Delhi railway station içinde ve çevresinde

Faridabad 104 Otel
29.3 km
Gurugram 948 Otel
29.8 km
Dadri 46 Otel
34.2 km
Baghpat 32 Otel
31.4 km
Baraut 35 Otel
48.7 km

Old Delhi railway station yakınındaki hava alanları

Indira Gandhi International (DEL) 8.1 km

Old Delhi railway station yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Old Delhi railway station

  • Haveli Dharampura & Golden Haveli- UNESCO awarded Boutique Heritage Ho

    Haveli Dharampura & Golden Haveli- UNESCO awarded Boutique Heritage Ho

    2293, Gali Guliyan, Dharampura, Delhi-6 Near Jama Masjid Gate No. 3, Yeni Delhi, 110006, IN
    Haritayı göster

    Haveli Dharampura & Golden Haveli- UNESCO awarded Boutique Heritage Hotel size Yeni Delhi (Old Delhi) bölgesinde, Chandni Chowk ve Cuma Mescidi ile 5... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    280 değerlendirme
    1.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel Green Castle (Heritage Hotel)

    Hotel Green Castle (Heritage Hotel)

    Kashmere Gate, Yeni Delhi, 110006, IN
    Haritayı göster

    Hotel Green Castle (Heritage Hotel) size Yeni Delhi (Old Delhi) bölgesinde, Kızıl Kale ve Chandni Chowk ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    10 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel Amrit Near Old Delhi Railway Station

    Hotel Amrit Near Old Delhi Railway Station

    855, s.p. Mukherjee marg opposite Fathehpuri Bus Stand, Yeni Delhi, 110006, IN
    Haritayı göster

    Hotel Amrit Near Old Delhi Railway Station size Yeni Delhi (Old Delhi) bölgesinde, Chandni Chowk ve Cuma Mescidi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    6/10
    Fair
    2 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • New Royal Hotel

    New Royal Hotel

    Katra Ghel Khari Baoli Chandni Chowk, Yeni Delhi, 110006, IN
    Haritayı göster

    New Royal Hotel size Yeni Delhi (Old Delhi) bölgesinde, Chandni Chowk ve Kızıl Kale ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu hostel... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    2 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Homestay - Hostel

    Homestay - Hostel

    Church Rd, Yeni Delhi, 110006, IN
    Haritayı göster

    Homestay - Hostel size Yeni Delhi (Old Delhi) bölgesinde, Kızıl Kale ve Chandni Chowk ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu hostel... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    2 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Maidens Hotel, Delhi

    Maidens Hotel, Delhi

    7 Sham Nath Marg, Yeni Delhi, 110054, IN
    Haritayı göster

    Maidens Hotel, Delhi size Yeni Delhi (Civil Lines) bölgesinde, Kızıl Kale ve Chandni Chowk ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu... Devamını Oku

    9.6/10
    Excellent
    536 değerlendirme
    1.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Saltstayz Autograph Connaught Place

    Saltstayz Autograph Connaught Place

    Shop K9, K11A, Mezzanines, 1st&2nd Floor Plot No. 3, K Block, Outer Circle, Yeni Delhi, 110001, IN
    Haritayı göster

    Saltstayz Autograph Connaught Place size Yeni Delhi merkezinde, Gurudwara Bangla Sahib ibadet evi ve Cuma Mescidi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    3 değerlendirme
    3.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • The Prime Delhi

    The Prime Delhi

    Paharganj, 2352-54, Yeni Delhi, 110055, IN
    Haritayı göster

    The Prime Delhi size Yeni Delhi (Paharganj) bölgesinde, Gurudwara Bangla Sahib ibadet evi ve Chandni Chowk ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    7/10
    13 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Old Delhi railway station