Harita - Ulusal Müze

Çevrede ne var? Ulusal Müze

İş Yerleri

Kongre ve Hükümet Binaları

Golf Sahaları

Anıtlar

Müzeler

  • Ulusal Müze

  • Gandhi Smriti

  • Ulusal Modern Sanatlar Galerisi

  • Indira Gandhi Anıtı

  • Ulusal El Sanatları Müzesi

  • Teen Murti Bhavan

  • Shankar's Uluslararası Oyuncak Bebek Müzesi

  • Ulusal Gandhi Müzesi

  • Delhi Ulusal Demiryolu Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

Alışveriş Mekânları

  • Khan Market

  • Gole Pazarı

  • Dilli Haat Pazarı

  • Sadar Bazaar

  • Ansal Plaza Alışveriş Merkezi

  • M Block Pazarı

  • MGF Metropolitan Mall alışveriş merkezi

  • Nelson Mandela Road

  • Great India Place alışveriş merkezi

  • Sahara Alışveriş Merkezi

  • Gurgaon Central Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Dhyan Chand Ulusal Stadyumu

  • Jawaharlal Nehru Stadyumu

  • Shah Kotla Stadyumu

Tiyatrolar

  • Siri Fort Oditoryumu

Tren İstasyonu

  • New Delhi Railway Station

  • Old Delhi railway station

Metro istasyonu

  • Chawri Bazar Metro Station

  • Chandani Chowk Metro station

Üniversiteler

  • Max Mueller Bhawan

  • Jawaharlal Nehru Üniversitesi

Ulusal Müze içinde ve çevresinde

Faridabad 104 Otel
24.4 km
Gurugram 948 Otel
25.3 km
Dadri 46 Otel
33.5 km
Baghpat 32 Otel
36.9 km
Modinagar 31 Otel
43.4 km

Ulusal Müze yakınındaki hava alanları

Indira Gandhi International (DEL) 8.1 km

Ulusal Müze yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Ulusal Müze

  • Le Meridien New Delhi

    Le Meridien New Delhi

    Windsor Palace, Janpath, Yeni Delhi, 110 001, IN
    Haritayı göster

    Le Meridien New Delhi konaklamanızda Yeni Delhi merkezinde, Jantar Mantar ve Ulusal Müze ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu lüks otel Vigyan... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    845 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Taj Mahal, New Delhi

    Taj Mahal, New Delhi

    Number One Mansingh Road, Yeni Delhi, 110011, IN
    Haritayı göster

    Taj Mahal, New Delhi size Yeni Delhi merkezinde, Hindistan Kapısı ve Gurudwara Bangla Sahib ibadet evi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama imkânı... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    736 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • The LaLiT New Delhi

    The LaLiT New Delhi

    Barakhamba Avenue Connaught Place, Yeni Delhi, 110001, IN
    Haritayı göster

    The LaLiT New Delhi konaklamanızda Yeni Delhi merkezinde, Jantar Mantar ve Ulusal Müze ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu aile dostu otel... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    1005 değerlendirme
    2.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Shangri-La Eros, New Delhi

    Shangri-La Eros, New Delhi

    19, Ashoka Road Connaught Place, Yeni Delhi, 110001, IN
    Haritayı göster

    Yeni Delhi (Connaught Place) bölgesindeki Shangri-La Eros, New Delhi konaklamanızda Hindistan Kapısı ve Lodhi Bahçesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1003 değerlendirme
    1.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • The Oberoi, New Delhi

    The Oberoi, New Delhi

    Dr. Zakir Hussain Marg, Yeni Delhi, 110003, IN
    Haritayı göster

    The Oberoi, New Delhi misafirlere Yeni Delhi merkezinde, Hindistan Kapısı ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Lajpat Nagar Merkez Çarşısı ile 6 dakika... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    446 değerlendirme
    2.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • The Lodhi - A member of The Leading Hotels Of The World

    The Lodhi - A member of The Leading Hotels Of The World

    Lodhi Road, Yeni Delhi, 110003, IN
    Haritayı göster

    The Lodhi - A member of The Leading Hotels Of The World konaklamanızda Yeni Delhi merkezinde, Nizamuddin Dargah ve Delhi Golf Club ile 10 dakika yürüme... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    433 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Radisson Blu Marina Hotel Connaught Place

    Radisson Blu Marina Hotel Connaught Place

    G-59 Connaught Place, Yeni Delhi, 110001, IN
    Haritayı göster

    Radisson Blu Marina Hotel Connaught Place konaklamanızda Yeni Delhi merkezinde, Queens Sanat Galerisi British Council Bölümü ve Max Mueller Bhawan ile 5... Devamını Oku

    7.4/10
    İyi
    564 değerlendirme
    2.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • The Metropolitan Hotel and Spa New Delhi

    The Metropolitan Hotel and Spa New Delhi

    Bangla Sahib Road Connaught Place, Yeni Delhi, 110 001, IN
    Haritayı göster

    The Metropolitan Hotel and Spa New Delhi konaklamanızda Yeni Delhi merkezinde, Gurudwara Bangla Sahib ibadet evi ve Hindistan Kapısı ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    1008 değerlendirme
    2.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Ulusal Müze