Harita - The Wright Venue

Çevrede ne var? The Wright Venue

Plajlar

İş Yerleri

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

  • The Wright Venue

  • Croke Parkı

  • National Aquatic Centre ulusal su aktiviteleri merkezi

  • Dublin Hayvanat Bahçesi

  • Skerries Değirmenleri

  • Clondalkin Eğlence Merkezi

Golf Sahaları

  • Swords Golf Kulübü

  • Corrstown Golf Kulübü

  • Donabate Golf Kulübü

  • Beaverstown Golf Kulübü

  • Portmarnock Golf Club

  • Clontarf Golf Club

  • Sutton Golf Kulübü

  • St. Anne's Golf Club

  • Howth Golf Kulübü

  • Ashbourne Golf Kulübü

  • Elm Parkı Golf ve Spor Kulübü

  • Hermitage Golf Kulübü

  • Newlands Golf Kulübü

  • Grange Kalesi Golf Kulübü

Limanlar

Tarihî Binalar

  • Swords Kalesi

  • Aras an Uachtarain

  • Castleknock Şatosu

  • Drimnagh Şatosu

Hastaneler

  • Highfield Healthcare hastanesi

  • Bon Secours Hastanesi

  • Cappagh Ulusal Ortopedi Hastanesi

  • Our Lady's Hospice

  • St. Luke's Hastanesi

Anıtlar

  • Malahide Şatosu

  • Casino at Marino

  • Glasnevin Mezarlığı

Müzeler

  • Newbridge House ve Çiftliği

  • Lusk Kültürel Miras Merkezi

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Talbot Botanik Bahçeleri

  • National Botanik Bahçeleri

  • Ireland's Eye

  • Sean Moore Parkı

  • Phoenix Park

  • Ardgillan Demesne

Alışveriş Mekânları

  • Art Alley açıkhava sanat galerisi

  • Omni Park Alışveriş Merkezi

  • O'Connell Caddesi

  • Henry Street Alışveriş Bölgesi

  • Abbey Caddesi

  • Grafton Caddesi

  • Blanchardstown Alışveriş Merkezi

  • Liffey Valley Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Morton Stadı

  • Shelbourne Parkı Tazı Stadı

  • Harold's Cross Stadı

  • Belfield Bowl

Tren İstasyonu

  • Heuston Train Station

  • Grand Canal Dock Dart Station

Üniversiteler

  • Dublin Şehir Üniversitesi

The Wright Venue içinde ve çevresinde

Kilcoole 56 Otel
39.3 km
Skerries 64 Otel
16.9 km
Portmarnock 38 Otel
6.5 km
Donabate 49 Otel
6.8 km
Malahide 32 Otel
5.0 km

The Wright Venue yakınındaki hava alanları

Dublin (DUB) 3.5 km

The Wright Venue yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: The Wright Venue

  • Travelodge Dublin Airport North Swords

    Travelodge Dublin Airport North Swords

    Pinnock Hill Roundabout, Swords, IE
    Haritayı göster

    Travelodge Dublin Airport North Swords misafirlere Swords bölgesinde, havaalanı yakınında, Croke Parkı ve Trinity College ile 15 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    7.4/10
    İyi
    1005 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 220
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Premier Inn Dublin Airport

    Premier Inn Dublin Airport

    Airside Retail Park, Swords, K674A6, IE
    Haritayı göster

    Swords bölgesindeki Premier Inn Dublin Airport konaklamanızda, Croke Parkı ve Trinity College ile 15 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Dublin... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    601 değerlendirme
    0.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 207
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Maldron Hotel Dublin Airport

    Maldron Hotel Dublin Airport

    Dublin Airport, Corballis, IE
    Haritayı göster

    Maldron Hotel Dublin Airport misafirlere Corballis bölgesinde, havaalanı yakınında, Dublin Limanı ve Trinity College ile 15 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    2578 değerlendirme
    2.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 315
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Clayton Hotel Dublin Airport Central

    Clayton Hotel Dublin Airport Central

    Dublin Airport, Corballis, IE
    Haritayı göster

    Clayton Hotel Dublin Airport Central konaklamanızda Corballis bölgesinde, St. Patrick’s Cathedral ile 13,2 km (8,2 mi) ve Guinness Storehouse ile 13,7 km... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1296 değerlendirme
    2.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 263
    oda başına / gecelik
    Seç
  • The Old Borough by Wetherspoon

    The Old Borough by Wetherspoon

    72 Main Street, Swords, K67 E6W7, IE
    Haritayı göster

    Swords bölgesindeki The Old Borough by Wetherspoon konaklamanızda, Dublin Limanı ve Croke Parkı ile 15 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    498 değerlendirme
    1.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 237
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Heatherview B&B

    Heatherview B&B

    Malahide Road, Malahide, K36 Y283, IE
    Haritayı göster

    Malahide bölgesindeki Heatherview B&B misafirlere deniz kıyısında, Malahide Şatosu ve 3Arena ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Bu... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    226 değerlendirme
    3.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 159
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Carlton Hotel Dublin Airport Hotel

    Carlton Hotel Dublin Airport Hotel

    Old Airport Road, Cloghran, Turnapin Great, IE
    Haritayı göster

    Turnapin Great bölgesindeki Carlton Hotel Dublin Airport Hotel misafirlere İş merkezinde, Omni Park Alışveriş Merkezi ve National Show Centre ulusal... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    1269 değerlendirme
    3.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 289
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Clayton Hotel Dublin Airport

    Clayton Hotel Dublin Airport

    Stockhole Lane Swords, Clonshaugh, IE
    Haritayı göster

    Clonshaugh bölgesindeki Clayton Hotel Dublin Airport, 3Arena ve Croke Parkı ile 10 dakika sürüş mesafesinde. Bu otel O'Connell Caddesi ile 8,1 km (5 mil)... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    7947 değerlendirme
    3.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 236
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: The Wright Venue