Harita - Howth Golf Kulübü

Çevrede ne var? Howth Golf Kulübü

Plajlar

İş Yerleri

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

  • Howth Golf Kulübü

  • Sutton Golf Kulübü

  • St. Anne's Golf Club

  • Portmarnock Golf Club

  • Clontarf Golf Club

  • Elm Parkı Golf ve Spor Kulübü

  • Beaverstown Golf Kulübü

  • Donabate Golf Kulübü

  • Grange Golf Kulübü

  • Swords Golf Kulübü

  • Rathfarnham Golf Kulübü

Limanlar

Tarihî Binalar

Hastaneler

  • Highfield Healthcare hastanesi

  • Bon Secours Hastanesi

  • Ulusal Rehabilitasyon Müzesi

  • Our Lady's Hospice

  • St. Luke's Hastanesi

  • Leopardstown Parkı Hastanesi

  • St. Columcille's Hastanesi

Anıtlar

  • Casino at Marino

  • Malahide Şatosu

  • James Joyce Kulesi

  • Glasnevin Mezarlığı

Müzeler

  • İrlanda Denizcilik Müzesi

  • Dalkey Kültür Merkezi

  • Newbridge House ve Çiftliği

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Ireland's Eye

  • Talbot Botanik Bahçeleri

  • Sean Moore Parkı

  • Blackrock Parkı

  • Dalkey Adası

  • National Botanik Bahçeleri

  • Killiney Hill Parkı

  • Fernhill Bahçeleri

  • Marlay Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Art Alley açıkhava sanat galerisi

  • Blackrock Alışveriş Merkezi

  • Frascati Alışveriş Merkezi

  • Omni Park Alışveriş Merkezi

  • O'Connell Caddesi

  • Abbey Caddesi

  • Henry Street Alışveriş Bölgesi

  • Grafton Caddesi

Spor Stadyumları

  • Shelbourne Parkı Tazı Stadı

  • Morton Stadı

  • Belfield Bowl

  • Harold's Cross Stadı

  • Leopardstown Yarış Pisti

Tren İstasyonu

  • Grand Canal Dock Dart Station

  • Heuston Train Station

Üniversiteler

  • Blackrock College

  • UCD Micheal Smurfit Graduate İşletme Okulu

  • Dublin Şehir Üniversitesi

Howth Golf Kulübü içinde ve çevresinde

Blainroe 49 Otel
46.7 km
Kilcoole 56 Otel
30.1 km
Rathnew 35 Otel
42.4 km
Wicklow 34 Otel
44.0 km
Skerries 64 Otel
22.9 km

Howth Golf Kulübü yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Howth Golf Kulübü

  • Marine Hotel

    Marine Hotel

    Sutton Cross, Dublin, 13, IE
    Haritayı göster

    Dublin bölgesindeki Marine Hotel konaklamanızda, Croke Parkı ve Dublin Limanı ile 15 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Trinity College ile 7,6... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    915 değerlendirme
    2.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 301
    oda başına / gecelik
    Seç
  • King Sitric

    King Sitric

    East Pier, Dublin, D13 F5C6, IE
    Haritayı göster

    Dublin (Howth) bölgesindeki King Sitric misafirlere Howth Castle ve Ireland's Eye ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Croke... Devamını Oku

    10/10
    Excellent
    163 değerlendirme
    2.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 325
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Cois Ba House

    Cois Ba House

    Abbey Park, Dublin, D13 WD89, IE
    Haritayı göster

    Cois Ba House konaklamanızda Dublin bölgesinde, Trinity College ile 11,8 km (7,3 mi) ve Bord Gáis Energy Theatre Tiyatrosu ile 11,9 km (7,4 mi) mesafede... Devamını Oku

    7.6/10
    İyi
    4 değerlendirme
    4.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Portmarnock Resort & Jameson Golf Links

    Portmarnock Resort & Jameson Golf Links

    Strand Road, Portmarnock, IE
    Haritayı göster

    Portmarnock Resort & Jameson Golf Links misafirlere Portmarnock bölgesinde, plajda, Malahide Şatosu ve Malahide Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    1009 değerlendirme
    6.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 313
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Dublin Airport Park north

    Dublin Airport Park north

    Belmayne Park North, Dublin, D13 XK37, IE
    Haritayı göster

    Dublin bölgesindeki daire konaklamanızda, Croke Parkı ve Trinity College ile 15 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu apart daire Grafton Caddesi ile... Devamını Oku

    6.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hilton Dublin Airport Hotel

    Hilton Dublin Airport Hotel

    Northern Cross Malahide Road, Dublin, 17, IE
    Haritayı göster

    Hilton Dublin Airport Hotel misafirlere Dublin bölgesinde, havaalanı yakınında, Croke Parkı ve Trinity College ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1004 değerlendirme
    6.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 286
    oda başına / gecelik
    Seç
  • White Sands Hotel

    White Sands Hotel

    Portmarnock, Portmarnock, IE
    Haritayı göster

    White Sands Hotel konaklamanızda Portmarnock bölgesinde, Trinity College ile 15,2 km (9,4 mi) ve Bord Gáis Energy Theatre Tiyatrosu ile 15,3 km (9,5 mi)... Devamını Oku

    7.8/10
    İyi
    913 değerlendirme
    7.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 240
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Avoca Lodge

    Avoca Lodge

    110a Vernon Avenue Clontarf, Dublin, IE
    Haritayı göster

    Avoca Lodge size Dublin (Clontarf) bölgesinde, Croke Parkı ve Trinity College 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu pansiyon Grafton... Devamını Oku

    6.8/10
    Fair
    78 değerlendirme
    7.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Howth Golf Kulübü