Harita - Legoland Windsor

Çevrede ne var? Legoland Windsor

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

  • Legoland Windsor

  • Guards Polo Club

  • Coworth Park Polo Centre

  • Coral Reef Bracknells Water World

  • Look Out Keşif Merkezi

  • Go Ape at Bracknell

  • Bracknell Kayak Yamacı

  • Longridge Etkinlik Merkezi

Golf Sahaları

  • Royal Ascot Golf Club

  • Mill Ride Golf ve Kır Kulübü

  • Bird Hills Golf Sahası

  • Lavender Park

  • Stoke Park Country Club

  • Sunningdale Golf Club

  • Berkshire Golf Club

  • East Berkshire Golf Kulübü

  • West Berkshire Golf Club

  • Blue Mountain Golf Merkezi

  • Windlesham Golf Club

  • Downshire Golf Kulübü

  • Bisham Abbey Golf Club

  • Denham Golf Kulübü

  • West Byfleet Golf Club

  • Blackwater Valley Golf Merkezi

  • Silvermere Golf Complex

Limanlar

Tarihî Binalar

Anıtlar

  • Copper Horse

  • Windsor Köprüsü

  • St. Laurence Kilisesi

  • St. Mary Kilisesi (Slough)

  • St. Paul Kilisesi (Slough)

  • Maidenhead Demiryolu Köprüsü (Maidenhead Viyadüğü)

  • All Saints Kilisesi

  • Wokingham Vaftiz Kilisesi

Müzeler

  • Elmbridge Müzesi

  • Londra Otobüs Müzesi

  • Mercedes-Benz World

  • Brooklands Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Windsor Great Park

  • Sean Devereux Parkı

  • Yateley Common Country Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Holme Grange Craft Village

  • The Atrium

Spor Stadyumları

  • Dorney Gölü

  • Windsor Yarış Pisti

  • Ascot Hipodromu

Tiyatrolar

  • Camberley Theatre

Tren İstasyonu

  • Heathrow Terminal 5

  • Camberley Train Station

Metro istasyonu

  • Heathrow Terminals 1, 2, 3

  • Uxbridge

  • Heathrow Terminal 4

  • Hillingdon

  • Ickenham

  • West Ruislip

Üniversiteler

  • Bracknell and Wokingham College

  • Sandhurst Kraliyet Askeri Akademisi

Şaraphaneler

  • Stanlake Park Wine Estate

Legoland Windsor içinde ve çevresinde

Whitchurch-on-Thames 124 Otel
30.7 km
Farnborough 35 Otel
20.5 km
Marlow 141 Otel
15.2 km
Reading 178 Otel
22.6 km
Thame 62 Otel
38.3 km

Legoland Windsor yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Legoland Windsor

  • LEGOLAND Windsor Resort

    LEGOLAND Windsor Resort

    LEGOLAND Windsor Resort, Windsor, SL4 4AY, GB
    Haritayı göster

    LEGOLAND Windsor Resort misafirlere Windsor (Park) bölgesinde, LEGOLAND® Windsor ile 2 dakika sürüş mesafesinde ve Windsor Great Park ile 6 dakika mesafede... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    250 değerlendirme
    0.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 352
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Holiday Inn Express Windsor by IHG

    Holiday Inn Express Windsor by IHG

    71 Alma Road, Windsor, SL4 3HD, GB
    Haritayı göster

    Holiday Inn Express Windsor by IHG konaklamanızda Windsor merkezinde, Windsor Kalesi ve St. Georges Kilisesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. ... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    1009 değerlendirme
    2.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 228
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Standard Single Room - Shared

    Standard Single Room - Shared

    53 Westmead, Windsor, SL43NN, GB
    Haritayı göster

    Standard Single Room - Shared size Windsor (Clewer East) bölgesinde, LEGOLAND® Windsor ve River Thames ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    1.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Park Farm Bed and Breakfast

    Park Farm Bed and Breakfast

    St Leonard's Road, Windsor, SL4 3EA, GB
    Haritayı göster

    Park Farm Bed and Breakfast konaklamanızda Windsor (Park) bölgesinde, LEGOLAND® Windsor ve Windsor Kalesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    211 değerlendirme
    1.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 208
    oda başına / gecelik
    Seç
  • New Oscar

    New Oscar

    65 Vansittart Road, Windsor, SL4 5DB, GB
    Haritayı göster

    New Oscar size Windsor (Windsor Kent Merkezi) bölgesinde, Windsor Kalesi ve LEGOLAND® Windsor ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu... Devamını Oku

    5.8/10
    Fair
    73 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Stunning 5 Bedroom, 3 Bathroom Home in Windsor

    Stunning 5 Bedroom, 3 Bathroom Home in Windsor

    39 Burnetts Road, Windsor, SL4 5PL, GB
    Haritayı göster

    Stunning 5 Bedroom, 3 Bathroom Home in Windsor size Windsor (Clewer Kuzey) bölgesinde, Windsor Kalesi ve LEGOLAND® Windsor ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    2.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • OYO Vale Lodge

    OYO Vale Lodge

    52 Vale Road, Windsor, SL4 5LA, GB
    Haritayı göster

    OYO Vale Lodge size Windsor (Clewer Kuzey) bölgesinde, Windsor Kalesi ve LEGOLAND® Windsor ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu... Devamını Oku

    6.6/10
    Fair
    44 değerlendirme
    2.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • King Edward Apartments

    King Edward Apartments

    114-116 St. Leonards Road, Windsor, SL4 3DH, GB
    Haritayı göster

    King Edward Apartments size Windsor merkezinde, Windsor Kalesi ve LEGOLAND® Windsor ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama imkânı sunuyor. Bu lüks apart... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    70 değerlendirme
    2.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Legoland Windsor