Harita - Casa de las Ciencias

Çevrede ne var? Casa de las Ciencias

Plajlar

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Limanlar

Anıtlar

Müzeler

  • Casa de las Ciencias

  • Picasso House Müzesi

  • Ulusal Bilim ve Teknoloji Müzesi

  • Güzel Sanatlar Müzesi

  • Museo Domus

  • San Anton Kalesi Arkeoloji ve Tarih Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Mendez Nunez Bahçeleri

Spor Stadyumları

  • Riazor Stadyumu

  • Coliseum da Coruna

  • Estadio de la Malata

Meydan veya Merkezler

  • Plaza de Maria Pita

Tiyatrolar

  • Rosalia de Castro Tiyatrosu

Tren İstasyonu

  • Renfe Train Station A Coruna

Casa de las Ciencias içinde ve çevresinde

Ferrol 30 Otel
19.8 km
Oleiros 69 Otel
8.5 km
Oroso 133 Otel
41.0 km
Guitiriz 79 Otel
46.8 km
A Capela 37 Otel
29.0 km

Casa de las Ciencias yakınındaki hava alanları

A Coruña (LCG) 7.8 km
Santiago de Compostela (SCQ) 52.7 km

Casa de las Ciencias yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Casa de las Ciencias

  • Hotel Riazor

    Hotel Riazor

    Avenida Pedro Barrie de la Maza, 29, A Coruña, 15004, ES
    Haritayı göster

    A Coruña merkezindeki Hotel Riazor konaklamanızda La Coruna Sahil Gezinti Alanı ve Riazor Plajı sadece birkaç adım ötenizde olacak. Bu plaj olan otel Orzan... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    566 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 223
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hesperia A Coruña Centro

    Hesperia A Coruña Centro

    Calle Juan Florez, 16, A Coruña, 15004, ES
    Haritayı göster

    A Coruña merkezindeki Hesperia A Coruña Centro konaklamanızda Plaza de Lugo Alışveriş Merkezi sadece birkaç adım ötenizde, Picasso House Müzesi ise 3... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    535 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 246
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Eurostars Blue Coruña

    Eurostars Blue Coruña

    Juana de Vega 7, A Coruña, 15004, ES
    Haritayı göster

    Eurostars Blue Coruña tercihinizle A Coruña merkezinde konaklayacaksınız. Plaza de Lugo Alışveriş Merkezi ve Picasso House Müzesi sadece birkaç adım... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    514 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 220
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel Zenit Coruña

    Hotel Zenit Coruña

    Calle Comandante Fontanes, 19, A Coruña, 15003, ES
    Haritayı göster

    A Coruña merkezindeki Hotel Zenit Coruña konaklamanızda La Coruna Sahil Gezinti Alanı ve Orzan Plajı sadece birkaç adım ötenizde olacak. Bu plaj olan otel... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    475 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 237
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel Mar del Plata

    Hotel Mar del Plata

    Paseo de Ronda, 58, A Coruña, 15011, ES
    Haritayı göster

    A Coruña şehrindeki Hotel Mar del Plata, plaj yakınında konumuyla sizi karşılıyor. La Coruna Sahil Gezinti Alanı ve Riazor Plajı sadece birkaç adım... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    94 değerlendirme
    1.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 114
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel Plaza Coruña

    Hotel Plaza Coruña

    Rua Santiago Rey Fernandez Latorre, 45, A Coruña, 15006, ES
    Haritayı göster

    Hotel Plaza Coruña misafirlere A Coruña bölgesinde, havaalanı yakınında, Santa Maria de Sobrado Sistersiyen Manastırı ve Mendez Nunez Bahçeleri ile 15... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    211 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 165
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hostal Adelia

    Hostal Adelia

    Calle Noya 29, A Coruña, 15007, ES
    Haritayı göster

    Hostal Adelia misafirlere A Coruña bölgesinde, plaj yakınında, Casa de las Ciencias ve Palacio de la Opera ile 15 dakika mesafede konaklama fırsatı... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    14 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel Maycar

    Hotel Maycar

    San Andrés, 159, A Coruña, 15003, ES
    Haritayı göster

    A Coruña merkezindeki Hotel Maycar konaklamanızda La Coruna Sahil Gezinti Alanı ve Picasso House Müzesi sadece birkaç adım ötenizde olacak. Bu otel Orzan... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    145 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 89
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Casa de las Ciencias