Harita - Vernets Spor Merkezi

Çevrede ne var? Vernets Spor Merkezi

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Anıtlar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Yüksek Jura Dağı Doğa Koruma Alanı

Alışveriş Mekânları

  • Rue du Rhone

  • Kent Merkezi Alışveriş Alanı

  • Shopping Etrambieres

Kayak Merkezleri

  • Jura Dağı

  • Loges Kayak Teleferiği

Spor Stadyumları

  • Vernets Spor Merkezi

  • Stade de Geneve

Tren İstasyonu

  • Lancy-Pont-Rouge

  • Gare de Cornavin

  • Gare des Eaux-Vives

  • Gare de Genève-Sécheron

Üniversiteler

  • Cenevre Diplomasi Okulu

Vernets Spor Merkezi içinde ve çevresinde

Araches-la-Frasse 42 Otel
42.2 km
Bernex 43 Otel
45.8 km
Lugrin 34 Otel
47.2 km
Saint-Paul-en-Chablais 30 Otel
43.6 km
Neuvecelle 30 Otel
43.2 km

Vernets Spor Merkezi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Vernets Spor Merkezi

  • Home Swiss Hotel

    Home Swiss Hotel

    Av. de Sainte-Clotilde 7, Cenevre, 1205, CH
    Haritayı göster

    Home Swiss Hotel size Cenevre (Plainpalais) bölgesinde, Jet d'Eau Fıskiyesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Birleşmiş Milletler Avrupa Genel Merkezi ile... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    393 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 292
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Starling Hotel Residence Genève

    Starling Hotel Residence Genève

    4 Route des Acacias, Cenevre, 1227, CH
    Haritayı göster

    Starling Hotel Residence Genève size Cenevre (Les Acacias) bölgesinde, Jet d'Eau Fıskiyesi ve Kent Merkezi Alışveriş Alanı ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    79 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 215
    oda başına / gecelik
    Seç
  • PRIMADOM Aparthotel

    PRIMADOM Aparthotel

    5 Rue Dancet, Cenevre, 1205, CH
    Haritayı göster

    PRIMADOM Aparthotel misafirlere Cenevre merkezinde, Jet d'Eau Fıskiyesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Birleşmiş Milletler Avrupa Genel Merkezi ile 5... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    102 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 171
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Chez Maman

    Chez Maman

    2 Rampe Quidort, Cenevre, 1227, CH
    Haritayı göster

    Chez Maman misafirlere Cenevre bölgesinde, iş merkezinde, Birleşmiş Milletler Avrupa Genel Merkezi ve Cenevre Etnoğrafya Müzesi ile 10 dakika sürüş... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    116 değerlendirme
    0.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 244
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Noirettes by Homenhancement

    Noirettes by Homenhancement

    20 Rue des Noirettes, Carouge, 1227, CH
    Haritayı göster

    Daire size Carouge merkezinde, Jet d'Eau Fıskiyesi ve Kent Merkezi Alışveriş Alanı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu apart... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    2 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Stylish Loft - Amazing Views

    Stylish Loft - Amazing Views

    Rue des Deux-Ponts 10, Cenevre, 1205, CH
    Haritayı göster

    Daire size Cenevre (Jonction) bölgesinde, Jet d'Eau Fıskiyesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Birleşmiş Milletler Avrupa Genel Merkezi ile 6 dakika... Devamını Oku

    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Nonanteneuf Genève Plainpalais

    Nonanteneuf Genève Plainpalais

    Avenue Henri-Dunant 6, Cenevre, 1205, CH
    Haritayı göster

    Nonanteneuf Genève Plainpalais misafirlere Cenevre merkezinde, Birleşmiş Milletler Avrupa Genel Merkezi ile 5 dakika sürüş mesafesinde ve Palexpo ile 7... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    10 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 220
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Stylish Geneva Apartment With Stunning Views

    Stylish Geneva Apartment With Stunning Views

    4 Place du Cirque 6ème, Cenevre, 1204, CH
    Haritayı göster

    Daire size Cenevre (Geneva Kent Merkezi) bölgesinde, Jet d'Eau Fıskiyesi ve Birleşmiş Milletler Avrupa Genel Merkezi ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    10/10
    Excellent
    2 değerlendirme
    1.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 157
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Vernets Spor Merkezi