Harita - La Frenz Estate Şaraphanesi

Çevrede ne var? La Frenz Estate Şaraphanesi

Plajlar

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Sun-Oka Beach Vilayet Parkı

  • Summerland Süs Bitkileri Bahçeleri

  • Skaha Bluffs Vilayet Parkı

  • Giant's Head Dağı

Spor Stadyumları

  • South Okanagan Events Centre (South Okanagan Etkinlik Merkezi)

Şaraphaneler

  • La Frenz Estate Şaraphanesi

  • Red Rooster Şaraphanesi

  • 8th Generation Üzüm Bağları

  • Dirty Laundry Üzüm Bağları

  • Sonoran Estate Şaraphanesi

  • Thornhaven Estate Şaraphanesi

  • Sumac Ridge Estate Şaraphanesi

La Frenz Estate Şaraphanesi içinde ve çevresinde

Kelowna 107 Otel
41.3 km
Penticton 47 Otel
3.4 km
Oliver 34 Otel
37.4 km
West Kelowna 40 Otel
38.3 km
Naramata 36 Otel
9.1 km

La Frenz Estate Şaraphanesi yakınındaki hava alanları

Vernon (YVE) 85.3 km
Kelowna (YLW) 52.4 km
Penticton (YYF) 4.5 km

La Frenz Estate Şaraphanesi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: La Frenz Estate Şaraphanesi

  • Wesbert Winery & Guest Suites

    Wesbert Winery & Guest Suites

    1465 Naramata Rd, Penticton, British Columbia V2A 8X2, CA
    Haritayı göster

    Penticton bölgesindeki Wesbert Winery & Guest Suites konaklamanızda, Okanagan Gölü ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Okanagan Plajı ile 8 dakika mesafede... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    262 değerlendirme
    2.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 257
    oda başına / gecelik
    Seç
  • OK Whistle Stop Bed & Breakfast

    OK Whistle Stop Bed & Breakfast

    1175 Chapman Road, Penticton, British Columbia V2A 8T6, CA
    Haritayı göster

    Penticton bölgesindeki OK Whistle Stop Bed & Breakfast misafirlere kırsal bölgede, Poplar Grove Şaraphanesi ve Okanagan Gölü ile 15 dakika mesafede... Devamını Oku

    9.6/10
    Excellent
    83 değerlendirme
    1.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 278
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Cormier's Studio

    Cormier's Studio

    495 Vancouver Avenue, Penticton, British Columbia V2A 1A4, CA
    Haritayı göster

    Penticton bölgesindeki Cormier's Studio misafirlere göl üzerinde, Okanagan Plajı ve Penticton Trade and Convention Centre ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    10/10
    Excellent
    121 değerlendirme
    2.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 273
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Crooked Tree Guest Suites

    Crooked Tree Guest Suites

    1278 Spiller Road, Penticton, British Columbia V2A 8T4, CA
    Haritayı göster

    Crooked Tree Guest Suites misafirlere Penticton bölgesinde, plaj yakınında, Okanagan Gölü ve Okanagan Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    10/10
    Excellent
    12 değerlendirme
    2.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 282
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Munson Mountain Estates

    Munson Mountain Estates

    1056 Corbishley Ave, Penticton, British Columbia V2A 8V3, CA
    Haritayı göster

    Penticton bölgesindeki Munson Mountain Estates konaklamanızda, Okanagan Gölü ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Okanagan Plajı ile 6 dakika mesafede... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    59 değerlendirme
    1.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 258
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Quidni Estate Winery

    Quidni Estate Winery

    1465 Naramata Road, Penticton, British Columbia V2A 8X2, CA
    Haritayı göster

    Penticton bölgesindeki Quidni Estate Winery konaklamanızda, Okanagan Gölü ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Okanagan Plajı ile 8 dakika mesafede... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    17 değerlendirme
    2.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Penticton Lakeside Resort and Conference Centre

    Penticton Lakeside Resort and Conference Centre

    21 Lakeshore Dr W, Penticton, British Columbia V2A7M5, CA
    Haritayı göster

    Penticton Lakeside Resort and Conference Centre tercihinizle Penticton merkezinde konaklayacaksınız. Okanagan Plajı ve Rotary Parkı sadece birkaç adım... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1012 değerlendirme
    3.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 334
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Spanish Villa Resort

    Spanish Villa Resort

    890 Lakeshore Drive, Penticton, British Columbia V2A 1C1, CA
    Haritayı göster

    Spanish Villa Resort konaklamanızda Penticton merkezinde, S.S. Sicamous İç Deniz Müzesi ve Penticton Rose Garden ile 5 dakika yürüyüş mesafesinde... Devamını Oku

    7.4/10
    İyi
    953 değerlendirme
    4.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 166
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: La Frenz Estate Şaraphanesi