Harita - Hebron Dinlenme Kompleksi

Çevrede ne var? Hebron Dinlenme Kompleksi

Plajlar

Kongre ve Hükümet Binaları

Golf Sahaları

Hastaneler

Anıtlar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Hebron Dinlenme Kompleksi

  • Frost Parkı

  • Port Maitland Beach İl Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Yarmouth Mall Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Denizci Merkezi

Hebron Dinlenme Kompleksi içinde ve çevresinde

East Kemptville 36 Otel
35.0 km
Aşağı Clyde Nehri 31 Otel
48.9 km
Meşe Parkı 24 Otel
49.7 km
Central Woods Harbour 24 Otel
48.3 km
Upper Woods Harbour 24 Otel
45.4 km

Hebron Dinlenme Kompleksi yakınındaki hava alanları

Digby / Annapolis Regional (YDG) 77.1 km
Yarmouth (YQI) 6.7 km

Hebron Dinlenme Kompleksi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Hebron Dinlenme Kompleksi

  • NEW AGE MOTEL INN

    NEW AGE MOTEL INN

    518 Evangeline Trail, Yarmouth, Nova Scotia B5A 5A2, CA
    Haritayı göster

    Dayton bölgesindeki NEW AGE MOTEL INN konaklamanızda, Yarmouth Bölge Hastanesi ve İtfaiye Müzesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    268 değerlendirme
    2.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 141
    oda başına / gecelik
    Seç
  • NovaStar Motel On The Lake

    NovaStar Motel On The Lake

    214 Hwy 1 Dayton, Dayton, Nova Scotia B5A 5A1, CA
    Haritayı göster

    Dayton bölgesindeki NovaStar Motel On The Lake misafirlere denize sıfır, Yarmouth Mall Alışveriş Merkezi ve Yarmouth Feribot Terminali ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    6.6/10
    Fair
    198 değerlendirme
    3.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 138
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Lakelawn B&B Motel

    Lakelawn B&B Motel

    641 Main St, Yarmouth, Nova Scotia B5A1K2, CA
    Haritayı göster

    Lakelawn B&B Motel size Yarmouth merkezinde, Yarmouth Feribot Terminali ve Yarmouth Bölge Hastanesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    661 değerlendirme
    5.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 111
    oda başına / gecelik
    Seç
  • South West Mermaid Inn

    South West Mermaid Inn

    545 Main Street, Yarmouth, Nova Scotia B5A1J2, CA
    Haritayı göster

    South West Mermaid Inn konaklamanızda Yarmouth bölgesinde, tarihi bölgede, Frost Parkı ve Yarmouth Mall Alışveriş Merkezi ile 15 dakika yürüme mesafesinde... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    766 değerlendirme
    5.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 171
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Comfort Inn

    Comfort Inn

    96 Starrs Rd, Yarmouth, Nova Scotia B5A2T5, CA
    Haritayı göster

    Yarmouth bölgesindeki Comfort Inn misafirlere Yarmouth Mall Alışveriş Merkezi ile 4 dakika yürüme mesafesinde ve Denizci Merkezi ile 11 dakika yürüyüş... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    683 değerlendirme
    5.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 175
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Tru By Hilton Yarmouth

    Tru By Hilton Yarmouth

    10588 Starrs Road, Yarmouth, Nova Scotia B5A 2T6, CA
    Haritayı göster

    Yarmouth Birinci Millet Rezervi bölgesindeki Tru By Hilton Yarmouth konaklamanızda, Yarmouth Feribot Terminali ve Denizci Merkezi ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    1375 değerlendirme
    6.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 235
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Rodd Grand Yarmouth Hotel

    Rodd Grand Yarmouth Hotel

    417 Main Street, Yarmouth, Nova Scotia B5A 1G3, CA
    Haritayı göster

    Rodd Grand Yarmouth Hotel konaklamanızda Yarmouth bölgesinde, Yarmouth County Müzesi ve Yarmouth Feribot Terminali ile 10 dakika yürüme mesafesinde... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    1183 değerlendirme
    6.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 177
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Mavillette Beach Lodge and RV Park

    Mavillette Beach Lodge and RV Park

    124 John Doucette Road, Mavillette, Nova Scotia B0W 2H0, CA
    Haritayı göster

    Mavillette bölgesindeki Mavillette Beach Lodge and RV Park misafirlere okyanus kıyısında, Mavillette Beach Provincial Park ile 1 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    341 değerlendirme
    22.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 112
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Hebron Dinlenme Kompleksi