Harita - Grant Park Alışveriş Merkezi

Çevrede ne var? Grant Park Alışveriş Merkezi

Kumarhaneler

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Hastaneler

Anıtlar

  • Esplanade Riel

Müzeler

  • Musee de Saint-Boniface

  • Riel Evi

  • Pavilion Gallery Müzesi

  • Manitoba Sports Hall of Fame and Museum (Manitoba Spor Ünlüleri Onur Müzesi)

  • Maison Gabrielle Roy

  • Western Canada Havacılık Müzesi

  • Ross House Müzesi

  • Seven Oaks Müzesi

  • St. James Tarihi Müzesi - Assiniboia

Parklar ve Doğal Alanlar

  • St. Vital Parkı

  • Fort Gibraltar

  • Leo Mol Sculpture Garden

  • FortWhyte Alive Center

  • Living Prairie Müzesi

  • Kildonan Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Grant Park Alışveriş Merkezi

  • Corydon Avenue

  • Garden City Alışveriş Merkezi

Spor Stadyumları

  • Assiniboia Downs

  • Roland Michener Arena

  • John Blumberg Softball Kompleksi

Meydan veya Merkezler

  • Red River Exhibition Park

Tiyatrolar

  • Burton Cummings Tiyatrosu

  • Rainbow Stage in Kildonan Park

Üniversiteler

  • Winnipeg Üniversitesi

  • Saint-Boniface Üniversitesi

  • Red River College

Grant Park Alışveriş Merkezi içinde ve çevresinde

Selkirk 32 Otel
37.9 km
Anola 51 Otel
38.0 km
Garson 38 Otel
40.9 km
Dugald 41 Otel
23.3 km
Lorette 69 Otel
24.7 km

Grant Park Alışveriş Merkezi yakınındaki hava alanları

Lac Du Bonnet (YAX) 91.8 km
Winnipeg / St. Andrews (YAV) 19.0 km
Winnipeg International (YWG) 7.4 km

Grant Park Alışveriş Merkezi yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Grant Park Alışveriş Merkezi

  • Holiday Inn Winnipeg South by IHG

    Holiday Inn Winnipeg South by IHG

    1330 Pembina Hwy, Winnipeg, Manitoba R3T2B4, CA
    Haritayı göster

    Winnipeg (Fort Garry) bölgesindeki Holiday Inn Winnipeg South by IHG misafirlere Outlet Collection Winnipeg ve Polo Park ile 10 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1025 değerlendirme
    2.2 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 160
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Quality Inn and Suites Winnipeg

    Quality Inn and Suites Winnipeg

    635 Pembina Hwy, Winnipeg, Manitoba R3M2L4, CA
    Haritayı göster

    Quality Inn and Suites Winnipeg konaklamanızda Winnipeg merkezinde, Forks Ulusal Tarihi Bölgesi ve RBC Convention Centre Winnipeg ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    1014 değerlendirme
    1.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 163
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Winnipeg Holiday

    Winnipeg Holiday

    146 Maryland St, Winnipeg, Manitoba R3G 1L2, CA
    Haritayı göster

    Winnipeg Holiday misafirlere Winnipeg bölgesinde, tarihi bölgede, RBC Convention Centre Winnipeg ve Canada Life Centre ile 5 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    7.4/10
    İyi
    101 değerlendirme
    2.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 113
    oda başına / gecelik
    Seç
  • No.5 East

    No.5 East

    5 E Gate, Winnipeg, Manitoba R3C 2C2, CA
    Haritayı göster

    No.5 East size Winnipeg merkezinde, RBC Convention Centre Winnipeg ve Canada Life Centre ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama imkânı sunuyor. Bu oda... Devamını Oku

    9.8/10
    Excellent
    45 değerlendirme
    2.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 188
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Osborne Village

    Osborne Village

    434 Glasgow Avenue, Winnipeg, Manitoba R3L 0S8, CA
    Haritayı göster

    Daire size Winnipeg (Osborne Köyü) bölgesinde, RBC Convention Centre Winnipeg ve Forks Pazarı ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    6 değerlendirme
    2.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Corporate Stays Stradbrook Apartments

    Corporate Stays Stradbrook Apartments

    221 Stradbrook Ave, Winnipeg, Manitoba R3L 0J3, CA
    Haritayı göster

    Corporate Stays Stradbrook Apartments size Winnipeg (Osborne Köyü) bölgesinde, Forks Pazarı ve RBC Convention Centre Winnipeg ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    3.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • University of Winnipeg Downtown Hostel

    University of Winnipeg Downtown Hostel

    370 Langside Street, Winnipeg, Manitoba R3B 0M2, CA
    Haritayı göster

    University of Winnipeg Downtown Hostel tercihinizle Winnipeg merkezinde konaklayacaksınız. Winnipeg Üniversitesi sadece birkaç adım ötenizde, West End... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    41 değerlendirme
    3.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 90
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Best Western Plus Pembina Inn & Suites

    Best Western Plus Pembina Inn & Suites

    1714 Pembina Highway, Winnipeg, Manitoba R3T2G2, CA
    Haritayı göster

    Best Western Plus Pembina Inn & Suites size Winnipeg (Fort Garry) bölgesinde, Manitoba Üniversitesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve RBC Convention Centre... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1012 değerlendirme
    3.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 170
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Grant Park Alışveriş Merkezi