Harita - Enjoy Centre

Çevrede ne var? Enjoy Centre

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Tarihî Binalar

Hastaneler

Anıtlar

Müzeler

Parklar ve Doğal Alanlar

  • John E. Poole Boardwalk

  • St. Albert Botanik Parkı

  • William Hawrelak Parkı

  • Fort Edmonton Parkı

  • Muttart Conservatory

  • Terwillegar Park

Alışveriş Mekânları

  • Enjoy Centre

  • Kingsway Alışveriş Merkezi

  • Southgate Center

Kayak Merkezleri

  • Edmonton Ski Club

  • Snow Valley Ski Club

Spor Stadyumları

  • Commonwealth Stadyumu

  • Telus Beysbol Stadı

  • Kinsmen Sports Centre

Tiyatrolar

  • Arden Theatre Company

  • Northern Alberta Jubilee Oditoryumu

Üniversiteler

  • Alberta Üniversitesi

Enjoy Centre içinde ve çevresinde

Gibbons 42 Otel
32.0 km
Bon Accord 38 Otel
29.4 km
Edmonton 152 Otel
12.8 km
Legal 32 Otel
37.7 km
St. Albert 105 Otel
2.5 km

Enjoy Centre yakınındaki hava alanları

Edmonton City Centre (Blatchford Field) (YXD) 9.5 km
Edmonton International (YEG) 36.0 km

Enjoy Centre yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Enjoy Centre

  • Sleep Inn Motel

    Sleep Inn Motel

    208 St. Albert Trail, St. Albert, Alberta T8N 5H9, CA
    Haritayı göster

    St. Albert bölgesindeki Sleep Inn Motel konaklamanızda, West Edmonton Alışveriş Merkezi ve Alberta Üniversitesi ile 15 dakika sürüş mesafesinde... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    175 değerlendirme
    2.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 94
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Horizon Motel

    Horizon Motel

    440 St. Albert Trail, St. Albert, Alberta T8N5J9, CA
    Haritayı göster

    Horizon Motel size St. Albert merkezinde, Fantasyland Tema Oteli ve Arden Theatre Company ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu... Devamını Oku

    7/10
    212 değerlendirme
    4.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 83
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Best Western Plus St. Albert

    Best Western Plus St. Albert

    460 Saint Albert Trail, St. Albert, Alberta T8N5J9, CA
    Haritayı göster

    Best Western Plus St. Albert size St. Albert merkezinde, Kingsway Alışveriş Merkezi ve Arden Theatre Company ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1015 değerlendirme
    4.1 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 147
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hampton Inn & Suites by Hilton Edmonton St. Albert

    Hampton Inn & Suites by Hilton Edmonton St. Albert

    585 Mistatim Way NW, Edmonton, Alberta T6V 0M8, CA
    Haritayı göster

    Edmonton (Kuzeybatı Edmonton) bölgesindeki Hampton Inn & Suites by Hilton Edmonton St. Albert Kingsway Alışveriş Merkezi ve Royal Alexandra Hastanesi 10... Devamını Oku

    9.2/10
    Excellent
    1119 değerlendirme
    4.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 191
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Super 8 by Wyndham Edmonton/West

    Super 8 by Wyndham Edmonton/West

    16818 118 Ave Nw, Edmonton, Alberta T5V1M8, CA
    Haritayı göster

    Super 8 by Wyndham Edmonton/West size Edmonton (Kuzeybatı Edmonton) bölgesinde, West Edmonton Alışveriş Merkezi ve Fantasyland Tema Oteli 10 dakika sürüş... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    1011 değerlendirme
    5.0 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 106
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Lucas Cozy Basment 1

    Lucas Cozy Basment 1

    16452 140 Street Northwest, Edmonton, Alberta T6V 0K7, CA
    Haritayı göster

    Tatil evi size Edmonton (Kuzeybatı Edmonton) bölgesinde, Kingsway Alışveriş Merkezi ve Royal Alexandra Hastanesi ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    5.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Holiday Inn Hotel & Suites West Edmonton by IHG

    Holiday Inn Hotel & Suites West Edmonton by IHG

    11330 - 170th Street, Edmonton, Alberta T5S 2X1, CA
    Haritayı göster

    Holiday Inn Hotel & Suites West Edmonton by IHG size Edmonton merkezinde, West Edmonton Alışveriş Merkezi ve Fantasyland Tema Oteli ile 10 dakika sürüş... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1012 değerlendirme
    5.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 135
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Luxurious Family Friendly Home

    Luxurious Family Friendly Home

    13215 153 Ave Unit 13, Edmonton, Alberta T6V OB6, CA
    Haritayı göster

    Daire size Edmonton (Kuzeybatı Edmonton) bölgesinde, Rogers Place Çok Amaçlı Arenası ve Commonwealth Stadyumu ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    6.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Enjoy Centre