Harita - Largo 13 de Maio

Çevrede ne var? Largo 13 de Maio

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Hastaneler

Anıtlar

Müzeler

  • Sao Paulo Çağdaş Sanat Müzesi

  • Afro Brezilya Müzesi

  • Futbol Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Burle Marx Parkı

  • Garden City Park Sao Paulo

  • Sao Paulo Botanik Bahçesi

  • Sao Paulo Eyalet Parkı

  • Ibirapuera Parkı

  • Aclimacao Parkı

  • Villa-Lobos Parkı

Alışveriş Mekânları

  • Largo 13 de Maio

  • Morumbi Alışveriş Merkezi

  • Shopping Market Place

  • Garden City Alışveriş Merkezi

  • Shopping Metro Santa Cruz

  • Oscar Freire Caddesi

  • Paulista Bulvarı

  • Shopping Villa-Lobos alışveriş merkezi

  • Frei Caneca Alışveriş ve Kongre Merkezi

  • Bourbon Alışveriş Merkezi

  • West Plaza Alışveriş Merkezi

  • Rua 25 de Marco

  • Rua Jose Paulino

Spor Stadyumları

  • Santo Amaro Binicilik Kulübü

  • Pacaembu Stadyumu

Meydan veya Merkezler

  • Ciccillo Matarazzo Pavyonu

  • Cumhuriyet Meydanı

Tiyatrolar

  • HSBC Brezilya Müzik Tiyatrosu

  • Ibirapuera Oditoryumu

Metro istasyonu

  • Ana Rosa Subway Station

  • Luz Station

Largo 13 de Maio içinde ve çevresinde

Mauá 41 Otel
24.9 km
Santo André 38 Otel
16.7 km
São Bernardo do Campo 40 Otel
15.0 km
Diadema 365 Otel
9.2 km
Guarulhos 55 Otel
28.1 km

Largo 13 de Maio yakınındaki hava alanları

Viracopos International (VCP) 79.0 km
Guarulhos (GRU) 20.8 km
Congonhas (CGH) 8.9 km

Largo 13 de Maio yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Largo 13 de Maio

  • Hotel Elegance

    Hotel Elegance

    Rua Cerqueira Cesar, 451 Santo Amaro, São Paulo, 04750-080, BR
    Haritayı göster

    São Paulo (Santo Amaro) bölgesindeki Hotel Elegance konaklamanızda Poupatempo Santo Amaro Kamu Hizmetleri Dairesi ve Mais Shopping Alışveriş Merkezi ile 10... Devamını Oku

    6.6/10
    Fair
    29 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel Bellamy

    Hotel Bellamy

    Rua Brasílio Luz 49, São Paulo, 04746-050, BR
    Haritayı göster

    São Paulo (Santo Amaro) bölgesindeki Hotel Bellamy konaklamanızda Largo 13 de Maio ve Transamerica Fuar Merkezi ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız.... Devamını Oku

    6/10
    Fair
    2 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • Hotel Macuco

    Hotel Macuco

    Rua Barão de Duprat, 369 Santo Amaro, São Paulo, 04743-060, BR
    Haritayı göster

    Hotel Macuco size São Paulo (Santo Amaro) bölgesinde, Transamerica Fuar Merkezi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve ABD Başkonsolosluğu ile 5 dakika mesafede... Devamını Oku

    7/10
    14 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • OYO Hotel Itarantim, São Paulo

    OYO Hotel Itarantim, São Paulo

    B2, Rua Susana Rodrigues, 163 Santo Amaro, São Paulo, 4746030, BR
    Haritayı göster

    OYO Hotel Itarantim, São Paulo size São Paulo (Santo Amaro) bölgesinde, Transamerica Fuar Merkezi ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Interlagos Yarış Pisti... Devamını Oku

    7.2/10
    İyi
    330 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 39
    oda başına / gecelik
    Seç
  • OYO Hotel Boneville, São Paulo

    OYO Hotel Boneville, São Paulo

    R. Benedito Fernandes, 132 Santo Amaro, São Paulo, 04746-110, BR
    Haritayı göster

    OYO Hotel Boneville, São Paulo size São Paulo (Santo Amaro) bölgesinde, Transamerica Fuar Merkezi ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Interlagos Yarış Pisti... Devamını Oku

    5.8/10
    Fair
    159 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 43
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel New House

    Hotel New House

    R. João Alfredo, 268, São Paulo, 04747-000, BR
    Haritayı göster

    Hotel New House misafirlere São Paulo merkezinde, Transamerica Fuar Merkezi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Interlagos Yarış Pisti ile 9 dakika mesafede... Devamını Oku

    9.6/10
    Excellent
    16 değerlendirme
    0.7 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 71
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Studio Elegante com Varanda e Tima Localiza o

    Studio Elegante com Varanda e Tima Localiza o

    Rua São Benedito 189, São Paulo, 04849-329, BR
    Haritayı göster

    Studio Elegante com Varanda e Tima Localiza o size São Paulo (Santo Amaro) bölgesinde, Transamerica Fuar Merkezi ve ABD Başkonsolosluğu ile 5 dakika sürüş... Devamını Oku

    0.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
  • 10 Studios

    10 Studios

    Rua Iguatinga, 186 Santo Amaro, São Paulo, 04744040, BR
    Haritayı göster

    10 Studios size São Paulo (Santo Amaro) bölgesinde, Transamerica Fuar Merkezi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Interlagos Yarış Pisti ile 9 dakika... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    3 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    Daha fazla bilgi için:
    Seç
Yakın diğer oteller: Largo 13 de Maio