Harita - Palm Beach

Çevrede ne var? Palm Beach

Plajlar

  • Palm Beach

  • Balıkçı Kulübeleri

  • Eagle Plajı

  • Malmok Plajı

  • Manchebo Plajı

  • Boca Catalina Plajı

  • Druif Plajı

  • Arashi Plajı

  • Surfside Plajı

  • Boca Prins Plajı

  • Mangel Halto Plajı

Kumarhaneler

Kongre ve Hükümet Binaları

Aile Etkinlikleri

Golf Sahaları

Tarihî Binalar

Anıtlar

  • Eski Yel Değirmeni

  • Alto Vista Şapeli

  • Saint Franciscus Kilisesi

  • San Francisco Kilisesi

  • Oranjestad Protestan Kilisesi

  • Beth İsrail Sinagogu

Müzeler

  • Aruba Ulusal Arkeoloji Müzesi

  • Aruba Para Müzesi

Parklar ve Doğal Alanlar

  • Bubali Kuş Cenneti

  • Wilhelmina Parkı

  • Casibari Kaya Oluşumları

  • Hooiberg (Haystack Dağı)

  • Ayo Kaya Oluşumları

  • De Palm Adası

  • Conchi Doğal Havuzu

Alışveriş Mekânları

  • Paseo Herencia Alışveriş Merkezi

  • Palm Beach Plaza alışveriş merkezi

  • Royal Plaza Alışveriş Merkezi

  • Aruba Rönesans Alışveriş Merkezi

Üniversiteler

  • Omnibus Tenis Tesisi

Palm Beach içinde ve çevresinde

San Nicholas Noord 47 Otel
20.6 km
San Nicolas Zuid 53 Otel
24.8 km
Oranjestad 138 Otel
5.9 km
Santa Cruz 42 Otel
13.1 km
Savaneta 33 Otel
16.4 km

Palm Beach yakınındaki hava alanları

Josefa Camejo International (LSP) 89.0 km
Queen Beatrix International (AUA) 8.5 km

Palm Beach yakınındaki seçme oteller

Yakın diğer oteller: Palm Beach

  • Hotel Riu Palace Antillas - Adults Only - All Inclusive

    Hotel Riu Palace Antillas - Adults Only - All Inclusive

    J E Irausquin Boulevard 77, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesindeki Hotel Riu Palace Antillas - Adults Only - All Inclusive Palm Beach ve Hyatt Regency Casino kumarhanesi ile 15 dakika... Devamını Oku

    8.6/10
    İyi
    1631 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 815
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hotel Riu Palace Aruba - All Inclusive

    Hotel Riu Palace Aruba - All Inclusive

    J.E. Irausquin Blvd 79, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesindeki Hotel Riu Palace Aruba - All Inclusive Hilton Aruba Kumarhanesi ve Palm Beach ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    8.2/10
    İyi
    1825 değerlendirme
    0.6 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 777
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Barceló Aruba - All Inclusive

    Barceló Aruba - All Inclusive

    J.E. Irausquin Blvd 83, Noord, 27000, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesindeki Barceló Aruba - All Inclusive konaklamanızda Hyatt Regency Casino kumarhanesi sadece birkaç adım ötenizde, Palm Beach ise 4... Devamını Oku

    8/10
    İyi
    1457 değerlendirme
    0.3 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 855
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hyatt Regency Aruba Resort and Casino

    Hyatt Regency Aruba Resort and Casino

    Juan E Irausquin Blvd 85, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesinde yer alan Hyatt Regency Aruba Resort and Casino konaklamanızda Hyatt Regency Casino kumarhanesi sadece birkaç adım ötenizde,... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    1028 değerlendirme
    0.4 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 812
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Hilton Aruba Caribbean Resort and Casino

    Hilton Aruba Caribbean Resort and Casino

    J E Irausquin Blvd 81, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesinde yer alan Hilton Aruba Caribbean Resort and Casino konaklamanızda Hilton Aruba Kumarhanesi sadece birkaç adım ötenizde, Palm... Devamını Oku

    9/10
    Excellent
    1010 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 605
    oda başına / gecelik
    Seç
  • All Inclusive Holiday Inn Resort Aruba

    All Inclusive Holiday Inn Resort Aruba

    J. E. Iraussquin Boulevard 230, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesinde yer alan All Inclusive Holiday Inn Resort Aruba konaklamanızda Paseo Herencia Alışveriş Merkezi sadece birkaç adım ötenizde,... Devamını Oku

    8.4/10
    İyi
    1010 değerlendirme
    0.5 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 878
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Courtyard by Marriott Aruba Resort

    Courtyard by Marriott Aruba Resort

    J.E. Irausquin Blvd. # 330, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesindeki Courtyard by Marriott Aruba Resort Hilton Aruba Kumarhanesi ve Palm Beach ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama... Devamını Oku

    8.8/10
    İyi
    976 değerlendirme
    0.9 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 341
    oda başına / gecelik
    Seç
  • Radisson Blu Aruba

    Radisson Blu Aruba

    J.E.IRAUSQUIN BLVD 97-A, Noord, AW
    Haritayı göster

    Noord (Palm Beach) bölgesindeki Radisson Blu Aruba konaklamanızda Stellaris Casino kumarhanesi ve Palm Beach ile 10 dakika yürüme mesafesinde olacaksınız. ... Devamını Oku

    9.4/10
    Excellent
    2297 değerlendirme
    0.8 km
    Ücretsiz kablosuz internet
    En düşük USD 343
    oda başına / gecelik
    Seç
Yakın diğer oteller: Palm Beach