I og rundt Saint-Clair

Monumenter

Muséer

Saint-Clair Bykart

I og rundt Saint-Clair

Poitiers 32 Hoteller
39.6 km
Dissay 52 Hoteller
34.5 km
Mignaloux-Beauvoir 37 Hoteller
46.1 km
Croutelle 37 Hoteller
42.0 km
Vouille 34 Hoteller
28.0 km

Hotell i nærheten av Saint-Clair

Flere hoteller i nærheten Saint-Clair

  • Chambres et Gîtes Les Mésanges

    Chambres et Gîtes Les Mésanges

    7 rue de la Mode de Vie- Leugny, Saint-Jean-de-Sauves, 86330, FR
    Vis kart

    I Saint-Jean-de-Sauves ligger Chambres et Gîtes Les Mésanges plassert i en regional park og kun 15 minutter unna St Andre priorinnekloster og Saint-Jouin... Les Mer

    5.4/10
    Fair
    3 anmeldelser
    6.2 km
    Wi-fi inkludert
    Fra USD 74
    per rom / per natt
    Velg
  • Modern Holiday Home With Dishwasher

    Modern Holiday Home With Dishwasher

    Lac du Gue du Magne, Moncontour, 86330, FR
    Vis kart

    Hvis du velger denne ferieboligen som ditt overnattingssted når du skal besøke Moncontour, bor du i nærheten av strand og mindre enn 5 minutter å kjøre fra... Les Mer

    6.4 km
    Wi-fi inkludert
    For mer informasjon:
    Velg
  • Terres de France - Moncontour Active Park

    Terres de France - Moncontour Active Park

    Lac du Gue du Magne, Moncontour, 86330, FR
    Vis kart

    I Moncontour finner du Terres de France - Moncontour Active Park ved vannkanten. Bor du her, er du bare en 5 minutters kjøretur unna Teleski Nautique... Les Mer

    6.6/10
    Fair
    3 anmeldelser
    6.4 km
    Wi-fi inkludert
    For mer informasjon:
    Velg
  • Domaine de Bourgville

    Domaine de Bourgville

    ALLEE DE BOURGVILLE, Monts-sur-Guesnes, 86420, FR
    Vis kart

    Velger du Domaine de Bourgville når du skal overnatte i Monts-sur-Guesnes, vil du være 9,8 mi (15,7 km) unna Renaudot-museet og 10,6 mi (17,1 km) unna... Les Mer

    8.4/10
    Bra
    9 anmeldelser
    12.0 km
    Wi-fi inkludert
    Fra USD 108
    per rom / per natt
    Velg
  • Le Manoir des Roches

    Le Manoir des Roches

    1 Les Roches, Saires, 86420, FR
    Vis kart

    Dersom du velger Le Manoir des Roches når du skal besøke Saires, bor du i en forstad og en 14 minutters kjøretur unna Loire-Anjou-Touraine regionale... Les Mer

    10/10
    Fantastisk
    1 anmeldelser
    12.8 km
    Wi-fi inkludert
    For mer informasjon:
    Velg
  • La Grande Maison

    La Grande Maison

    5 Rue du 8 Mai, Pas-de-Jeu, 79100, FR
    Vis kart

    Velger du La Grande Maison når du skal overnatte i Pas-de-Jeu, vil du være 18,9 mi (30,4 km) unna Château de Brézé og 19,4 mi (31,3 km) unna... Les Mer

    8/10
    Bra
    13 anmeldelser
    13.0 km
    Wi-fi inkludert
    Fra USD 102
    per rom / per natt
    Velg
  • Le Château de Leugny

    Le Château de Leugny

    32 rue de la grillere, Plaine-et-Vallées, 79100, FR
    Vis kart

    Beliggende i Plaine-et-Vallées, er Le Château de Leugny i den historiske bydelen og bare 15 minutters gange unna Les Terres Blanches vingård og Château... Les Mer

    13.2 km
    Wi-fi inkludert
    Fra USD 180
    per rom / per natt
    Velg
  • Le Relais du Château

    Le Relais du Château

    17, place des Marronniers, Plaine-et-Vallées, 79100, FR
    Vis kart

    Velger du Le Relais du Château som ditt overnattingssted i Plaine-et-Vallées, bor du i hjertet av byen samtidig som du har en 1 minutters kjøretur fra... Les Mer

    8.2/10
    Bra
    8 anmeldelser
    13.5 km
    Wi-fi inkludert
    Fra USD 78
    per rom / per natt
    Velg
Flere hoteller i nærheten Saint-Clair